{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Kategoriler Hizmetler
Paketlerimiz

Size sunduğumuz 3 farklı Tasarım Paketinden ihtiyacınız olan hizmeti kolaylıkla seçebilirsiniz.

Mini Paket

Banyom için bir fikrim var ama nasıl uygulayacağım, bir bilene danışmak isterim diyenler için “Mini Paket”

Paket içeriğinde neler var?
 • Mimar ile online görüşme
 • Keşif yapılması
 • Konsept & ilham panosu
 • Yerleşim planı çizimi(2D)
 • decoverse.com'dan malzeme ve ürün seçimi
Paket Detayı Gör
  2.000 TL'den itibaren*
  İncele Paketi Satın Al
  Standart Paket

  Banyomu zevklerime göre tasarlayacak bir mimara ihtiyacım var diyorsanız, “Standart Paket” ile hayalinizdeki banyoya kavuşabilirsiniz.

  Paket içeriğinde neler var?
  • Mimar ile online görüşme
  • Keşif yapılması
  • Konsept & ilham panosu
  • Yerleşim planı çizimi (2D)
  • 3D görselleştirme
  • Revizyon (2 Adet)
  • decoverse.com'dan malzeme ve ürün seçimi
  Paket Detayı Gör
   4.500 TL'den itibaren*
   İncele Paketi Satın Al
   Full Paket

   Her şey dahil bir süreç için "Full Paket"

   Paket içeriğinde neler var?
   • Mimar ile online görüşme
   • Keşif yapılması
   • Konsept & ilham panosu
   • Yerleşim planı çizimi (2D)
   • 3D görselleştirme
   • Revizyon (2 Adet)
   • decoverse.com'dan malzeme ve ürün seçimi
   • Elektrik, tesisat, seramik vb. uygulama çizimleri teslimi
   • Şantiye danışmanlığı
   Paket Detayı Gör
    11.000 TL'den itibaren*
    İncele Paketi Satın Al

    *Paketlerin fiyatları seçilecek mimara göre değişiklik gösterebilmektedir.

    *Bütün paketler 1 banyo için geçerlidir. Uygulama, malzeme, ürünlerin fiyatı dahil değildir.


    Deneyimleyenler Neler Söylüyor?
    Eda Y.
    Yeni Bir Banyo Paketi
    5.0
    06.01.2023

    decoverse.com ekibi sayesinde, banyo yenileme sürecimin en başından, teslimat süreci tamamlanana kadar çok kesintisiz ve güzel bir deneyim yaşadım. Tüm tanıdıklarıma decoverse.com’u rahatlıkla tavsiye ederim.

    Şehnaz T.
    Tasarım Danışmanlığı Paketi
    4.5
    27.05.2023

    decoverse.com mimari olarak çok yardımcı oldu. Banyomun yerleşimi ve kullanılacak ürünler konusunda öneriler geliştirdi. Tüm süreçte her zaman güleryüzlü yaklaştılar ve yardımcı oldular. 

    Egemen K.
    Yeni Bir Banyo Paketi
    5.0
    16.03.2023

    decoverse.com deneyimim, banyomun yenilenmesi için decoverse.com ekibinin keşfe gelmesi ile başladı. Keşif sırasında ilham verici fikirleri ile yol gösterici oldular. Daha sonra önerdikleri ürün alternatiflerinden rahatlıkla tercih yaparak süreci kolaylıkla ilerletmemi sağladılar. 

    Dilara N.
    Yeni Bir Banyo Paketi
    5.0
    21.07.2023

    Decoverse ekibi; sipariş aşamasından, banyomun yapılmasına kadar tüm aşamalarda her detayla ilgilendi, bizim aklımıza gelmeyen konularda bizi doğru yönlendirdi. Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirlemiş bir ekip ile çalışmaktan dolayı çok şanslıyız.

    Bora A.
    Yeni Bir Banyo Paketi
    5.0
    14.07.2023

    Tasarıma dair uzman önerileri, alışverişte kolaylık ve taksit imkanı, kaliteli ürünlerin uygun fiyata sunulması, her zevke yönelik çeşitlilik, serviste profesyonel hizmet, sorunlara karşın çözüm odaklı yaklaşımıyla kesinlikle tavsiye ederim.  

    Edcon Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı
    Yeni Bir Banyo Paketi
    5.0
    25.07.2023

    Mimarımız aracılığıyla çalıştık, 12 taksit ve hızlı teslimat avantajı ile istediğimiz ürünleri tedarik ettiler. Çok avantajlı ve memnun edici bir deneyimdi. Bizi tanıştıran mimar ve site yetkililerine dolayı teşekkür ederiz.

    mimari-paketlerimiz
    Mimari Paketlerimiz
    Her ihtiyaca yönelik oluşturulan 5 farklı mimari paket ile kendiniz için en uygun paketi keşfedebilirsiniz.
    Paketleri İncele
    mimarlari-listele
    Mimarınız decoverse.com'da!
    Mimarlar, size özel banyo tasarımları gerçekleştirirken projenin her aşamasında da size destek verecektir.
    Mimarları Listele
    projelerden-ilham-al
    Projelerden İlham Alın
    Özel olarak tasarlanan projeler ile proje süreçleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
    Projeleri İncele
    quiz
    3 Adımda Mimarlık Hizmeti Al
    Başla
    1. Paketinizi Seçin
    Size sunmuş olduğumuz 5 farklı hizmet paketinden birini seçerek, projenizin ihtiyacı olan hizmetleri dikkate alarak en uygun paketi seçebilirsiniz.
    Paketleri İncele
    2. Mimarınızı Seçin
    decoverse.com'daki mimarlarınız , size özel banyo tasarımları gerçekleştirirken projenin her aşamasında da size destek verecektir.
    Mimarları Listeleyin
    3. Sürecin Tadını Çıkarın
    decoverse.com güvencesiyle banyo yenileme aşamanızın tüm adımlarını mimarınız ile takip edin ve hayalinizdeki banyonun gerçeğe dönüşmesini keyifle izleyin!
    Mimarların Projelerinden İlham Alın!

    decoverse.com'daki ürünlerle hazırlanmış projeleri inceleyip yeni fikirler keşfedebilirsiniz.

    Mimari Projeler
    Tümünü Gör
    Sıkça Sorulan Sorular

    Decoverse.com pek çok farklı satıcı, mimar ve usta servisini barındıran bir pazaryeri sitesidir. Bu nedenle decoverse.com’dan farklı satıcılardan ürün satın alabileceğiniz gibi mimarlık hizmetlerini de sitemize üye olan farklı mimar/iç mimarlardan satın alabilirsiniz.

    Satın alım tamamlandıktan sonra 2 iş günü içinde mimarınız sizinle iletişime geçecek, randevu oluşturacaktır.

    • Randevu sırasında mimarınızla önce online veya tercihe göre telefonla toplantı yaparak tüm ihtiyaçların belirlenmesi hedeflenir. Talebinize göre mimarınız online veya yerinde keşif hizmeti alternatiflerini değerlendirir. Online keşif hizmet paketi içerisinde mimarınızın yönlendirmesi ile ölçüleri sizin almanız beklenmektedir. Mimarınızla konuşmadan önce Decoverse İlham sayfasından beğendiğiniz banyo görsellerini mimarınızla paylaşmanız süreci hızlandıracaktır.
    • Eğer paketinizde ilham panosu ve yerleşim planı çizimi hizmeti bulunuyorsa (mimari keşif paketi hariç) mimarınız 1-3 gün içinde panoyu sizinle paylaşacaktır. En geç 2 gün içinde yorumlarınızı mimarınızla paylaşmanız gerekmektedir. Siz yorumlarınız paylaştıktan sonra mimarınız 1-3 gün içinde final ilham panosunu ile yerleşim planını paylaşır ve seçmiş olduğunuz ilham görselleri ışığında tasarım sürecine başlanır.
    • Tasarım sürecinde mimarınızın sizinle paylaşmış olduğu 3D görselleştirme çalışmalarına sadece 2 defa revize verme hakkınız bulunmaktadır. 3D görselleştirme1-10 gün içinde tamamlanabilir.
    • Belirtmiş olduğunuz bütçe ve beğeni ile mimarınız size decoverse.com üzerinden seçmiş olduğu ürün listesini iletir. Paylaşacağı ürün listesindeki linkler ile sepetinizi oluşturabilir ve ürün satın alımını gerçekleştirebilirsiniz.
    • Eğer paketinize şantiye süreci dahilse mimarınız tarafından usta ekibine iletilmek üzere mekanik ve tesisat çizimleri yapılarak, ustalarla paylaşılır. Usta ekibi ile mimar iletişimde olur, şantiye süreci başlar. Mimarınız şantiyeyi kontrol eder. Şantiye süreci tamamlandığında sizin tarafınızdan kontroller yapılır. Memnun kalmadığınız bir yer varsa mimarınıza bildirirsiniz; memnun kalmadığınız yerler düzeltilir veya süreç tamamlanır.

    Bu görüşme esnasında tasarım hizmeti verilmez. Sadece mimarınız ile ön tanışma yapabilirsiniz. Ayrıca mimarınız ihtiyacınızı anlayarak sizi satın alım yapmanız için doğru pakete yönlendirme yapar.

    Ürünü satın almadan önce mimarlara mesaj gönderebilir, ürünü satın aldıktan sonra ise hesabım bölümünden mimarınız ile “Mesajlarım” bölümünden iletişim kurabilirsiniz.

    Mimarlık paketleri farklı ihtiyaç ve özelliklere göre ayrı paketler olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle paket içerisinden hizmet çıkarmak ya da buna göre fiyat değiştirmek mümkün değildir.

    Süreçler paketi aldığınız günün ertesinde başlamak üzere Mini Paket 10 gün, Standart Paket 20 gün, Full Paket 30 gün tamamlanma süresine sahiptir.

    Haber vermeksizin gelinmeyen mimar görüşmelerinde hak kaybı yaşanmaktadır.

    Mimarınızın müsaitliğine göre kendisi ile konuşarak yeni bir takvim oluşturabilirsiniz.

    Ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilir, kullandığınız kredi kartınızın sağladığı taksit imkanına göre taksitli mimarlık hizmeti satın alabilirsiniz.

    Paketlerin yerinde (offline) sağlanması decoverse.com olarak önceliğimizi oluşturmaktadır. Ancak bulunduğunuz şehirde decoverse.com'da hizmet sağlayan bir mimar yok ise mini ve standart paketleri online olarak da tercih edebilirsiniz.

    Tasarım sürecine başlanmamışsa 30 gün iade hakkınız bulunmaktadır. Mimarla yapacağınız görüşme sonrasında eğer mimarınız sizi başka bir pakete yönlendirirse yine tasarım sürecine başlanmadan satın aldığınız paketinizi iade hakkınız vardır.

    • Mimar ile görüşme yaptıktan sonra ve tasarım süreci başladığında iptal/iade yapmak mümkün değildir. Eğer tasarım süreciniz henüz başlamamışsa 30 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır.
    • Tasarım süreci başlamadan önce devir veya adres değişikliği yapabilirsiniz. Ancak banyonuzun ölçüsü alındıktan sonra aktarım/adres değişikliği yapamazsınız.

    Evet, eğer decoverse.com üzerinden çalıştığınız mimarın kendi ustalık servisi varsa kendisi ile fiyat/zaman konusunda anlaşarak mimarın ustaları ile de çalışabilirsiniz.

    Karşılaştır