{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Ana Sayfa

Hazır Banyo Paketleri

Hazır Banyo Paketleri

Yeni evinin banyosunu dekore etmek ve mevcut banyosunu yenilemek isteyenlere hitap eden hazır banyo paketleri, aksesuarlar, banyo mobilyaları ve vitrifiye ürünlerini içerir. Hazır banyo setleri arasında klasikten endüstriyele zengin tarz seçenekleri bulunur. Mimarlar tarafından hazırlanan bu paketler, kullanıcılara diledikleri dekorasyon tarzına uygun bir banyoya zahmetsizce sahip olma avantajı sağlar. Farklı yüzölçümüne sahip banyolar için farklı öğeler içeren bu özel paketler, kullanıcılara renk seçme olanağı da tanır. Böylece hem işlevsel hem de görsel bütünlüğü olan bir banyoya sahip olursunuz.


Hazır Banyo Paketleri Nelerdir? 

Uzmanlar tarafından tasarlanmış olan hazır banyo paketleri, banyoda ihtiyaç duyulan duşakabin, klozet, batarya, ara musluk, banyo mobilyaları, duş başlığı, rezervuar gibi ürünlerden meydana gelir. Modern, klasik, sahil tarzı, endüstriyel, country, minimalist gibi stil seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan bu özel paketler, banyo dekora etme veya yenileme süreçlerinde her bir vitrifiye ürününü, banyo mobilyasını tek tek araştırma, satın alma gibi zahmetleri ortadan kaldırır. Efor ve vakit kaybını önlemesi ile dikkat çeken banyo tasarım paketleri, farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Dolayısıyla kullanıcıların kendi tarzına ve yaşam alanının genel dekorasyonuna uygun paketi tercih etmesi mümkündür. 

Titizlikle hazırlanan banyo dönüşüm paketleri, mükemmel bir görünüm için banyoda kullanılabilecek seramikler hakkında da fikir verebilecek niteliktedir. Bununla birlikte hazır banyo paketleri genellikle seramik veya tablo, vazo, tuvalet fırçası, havlu askılığı gibi aksesuarlar içermez. Dolayısıyla kullanıcıların hazır paketlerden birini tercih ederek seramik veya aksesuarlar ile kişiselleştirmesi de mümkündür. Hazır banyo paketlerinin en önemli avantajlarından biri de kullanıcılara mevcut banyo alanını nasıl en verimli şekilde değerlendirebileceğini göstermesidir. Genellikle 4 - 8 metrekarelik banyolar için hazırlanan paketlerde farklı banyo mobilyaları ile duşakabinler ve klozetler kullanılır. Böylece kullanıcı banyosunu farklı eşyalarla dekore ederek nasıl bir kullanım alanı elde edebileceğini görebilir. 


Neden Hazır Banyo Paketi Tercih Edilmelidir? 

Modern, klasik, endüstriyel gibi farklı dekorasyon tarzlarını yansıtan detaylarla süslenmiş, kullanışlı bir banyoya sahip olma olanağı tanıyan hazır banyo modelleri, kullanıcılara pek çok avantaj sağlar. Hazır banyo paketlerinin neden tercih edilmesi gerektiğini de açıklayan avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Çok sayıda stil alternatifi olan hazır banyo çözümleri, yaşam alanının kalanı ile uyumlu bir banyoya sahip olmayı kolaylaştırır. üstelik bu paketler mimar projeleri olduğu için mevcut banyo alanından maksimum verim alma avantajı sağlar.
 • Hazır banyo paketleri, lacivertten vizona, bordodan beje zengin renk seçeneklerine sahiptir. Böylece kullanıcılar banyo rengine karar verebilir.
 • Paketler, belli yüzölçümüne sahip banyolar için hazırlandığından banyo mobilyalarının dizilimi, duşakabin ve klozet yerleşimi gibi konularda fikir verir. 
 • Küçük ve dar banyolar için hazırlanan paketler alanın verimli kullanılmasını sağlayacak öğeler içerir. Dolayısıyla bu paketler hem ferah görünen hem de işlevsel bir banyoya sahip olma ayrıcalığı sağlar.
 • Hazır banyo paketleri, paketteki mobilyalar ve vitrifiye ürünleri ile en uyumlu seramiklerle eşleştrilerek kullanıcılara tanıtılır. Bu da banyo paketine en uygun seramiği görme olanağı tanır.
 • Paketlerdeki ürünler yüksek kaliteli, dayanıklı ve işlevsel olduğundan uzun ömürlü kullanım avantajına sahiptir.

Hazır Banyo Paketi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Çeşitli tarzlarda hazırlanmış olan banyo paketleri arasından doğru olanı tercih edebilmek için pek çok detayı göz önünde bulundurmak gerekir. Bunlardan ilk, banyonun yüzölçümüdür. Hazır banyo paketleri, 0-4 m2, 4-8 m2 gibi banyo alanlarına uygun boyutlardaki içeriklere sahiptir. Dolayısıyla banyodan maksimum verim alabilmek ve kalabalık bir görünüm olmaması için mutlaka doğru boyuttaki paketi tercih etmek gerekir. Hazır banyo paketi seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer noktalar ise şunlardır: 

 • Hazır banyo paketi seçiminde yaşam alanının dekorasyon stili mutlaka dikkate alınmalıdır. örneğin, yaşam alanı country tarzda dekore edilmiş ise country stile sahip banyo paketleri arasında seçim yapılmalıdır.
 • Banyoda çok fazla mobilya kullanmak istemeyen kullanıcıların minimalist tarzdaki hazır banyo paketlerine yönelmesi önerilir. Bu sayede daha az eşyalı modern bir banyo elde etmek mümkündür.
 • Klasik, sahil tarzı, endüstriyel gibi dekorasyon stillerine göre tasarlanmış çok sayıda hazır banyo paketi vardır. Dolayısıyla kullanıcı farklı tarzdaki mobilyalar ve vitrifiye içeren bu paketleri yakından inceleyerek seçim yapabilir. örneğin, zemine temas eden mobilya kullanmak istenmiyor ise duvara monte edilen mobilyaların yer aldığı paketler tercih edilebilir.
 • Banyoda depolama alanına ihtiyaç duyuluyor ise kapalı dolap sistemleri bulunan paketlere göz atmakta fayda vardır.
 • Hazır banyo paketler, farklı bütçelere hitap edecek şekilde oluşturulduğu içi seçim sürecinde fiyatların da dikkate alınması tavsiye edilir. Böylece banyo yenileme için ayrılan bütçe aşılmamış olur.

Siz de banyonuzu yenilemek istiyorsanız Decoverse'ün pratik banyo çözümleri arasında yer alan Hazır Banyo Paketleri'ni yakından inceleyebilir, banyonuza ve yaşam alanı tarzınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Banyo dekorasyonunuz için farklı ihtiyaçlarını var ise Decoverse'ün Mimarını Seç uygulamasından faydalanabilir, hayallerinizdeki, şık ve işlevsel banyoya kolayca sahip olabilirsiniz. 

Karşılaştır