{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Kaydırmaz 0 ürün listelendi

Kaydırmaz 0 ürün listelendi

Filtreleri Temizle

Aradığınız ürünü bulamadık 🙁

Size özel diğer ürünlere göz atarak evinizdeki değişimi başlatabilirsiniz.

Kaydırmaz çeşitleri hemen hemen evin her yerinde sizlere kolaylık sağlar. Kaydırmazın en çok kullanıldığı yerlerden biri dolapların içleridir. Dolap içi kaydırmaz modelleri ile eşyalarınızı dilediğiniz gibi yerleştirebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda farklı model ve renk seçeneklerine sahip kaydırmaz raf örtüsü modelleri, dekorasyon açısından da önem taşır. Kaydırmazın diğer bir kullanım alanı ise banyolardır. Banyoda kaymayı ve buna bağlı olarak olası kazaları engellemek adına kullanılan aksesuarlar arasında ilk sırada kaydırmaz ve paspaslar yer alır. Birbirinden renkli ve farklı modellere sahip banyo kaydırmaz seçenekleri bulunduğu ortama şık bir görünüm sağlarkeni kayıp düşmeleri de engellemeye yardımcı olur. Özellikle duş alırken banyo içerisinde çok fazla su sıçrayabilir ya da sıcağa bağlı olarak çok fazla nem oluşur. Bu nedenle banyonun ıslak zemininde kayıp düşme riski bir o kadar artar. Kaydırmaz modelleri sayesinde böyle bir ortamı güvenli bir hale getirmek mümkündür. Kaydırmaz paspaslar sadece banyo içerisinde değil, duşakabin içerisinde de rahatlıkla kullanılabilir. Siz de kaydırmaz şeffaf raf örtüsü ve banyo paspası seçeneklerini inceleyerek, evinizde daha şık ve güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.

Kullanışlı Banyo Kaydırmaz Modelleri ve Özellikleri

Banyo kaydırmaz modelleri birbirinden farklı renk seçenekleri sayesinde kullanıcıların ilgisini çeker. Düz renkli modeller kare ya da daire şeklinde tasarımlarıyla banyo dekorasyonunda sıklıkla değerlendirilir. Bunun yanı sıra çiçek, geometrik şekil ya da balık desenli banyo paspasları da mevcuttur. Genellikle yuvarlak, kare ya da dikdörtgen şekline sahip kaydırmazların kimileri özellikle çocukların ilgisini çekmesi açısından balık ya da çiçek gibi şekillerde de olabilir. Birçok banyo kaydırmaz plastik yapıya sahiptir. Fakat dileyen kullanıcılar için kaydırmaz kilim seçenekleri de mevcuttur. Plastik modeller genellikle duş içi kaydırmaz olarak kullanırken, kilim modelleri tüylü ve yumuşak olduğundan dolayı banyo içerisinde tercih edilir. Kaydırmaz modelleri ile daha güvenli ve şık bir banyoya sahip olabilmek için zevkinize uygun modellere göz atabilirsiniz.

Duş Kaydırmazı Ne İşe Yarar?

Duş kaydırmazları banyolarınızda güvenlik sağlayan aksesuarlardan biridir. Hem suyu hem de nemi emen bir yapıda tasarlanmış olan duşakabin kaydırmaz seçenekleri, banyoda yaşanabilecek kazaların önüne geçer. Özellikle çocuk, yaşlı ve engelli bireylerin yaşadığı evlerde bu gibi sorunlarla sıklıkla karşılaşmak mümkündür. Bundan dolayı dilerseniz lavabo ya da klozet önüne, dilerseniz de duşa kabin içerisinde rahatlıkla kaydırmaz koyarak önlem alabilirsiniz. Aynı zamanda duşakabin içerisinde kullanılan kaydırmaz sayesinde, tüm köpük ve su akarak ayağınızın altında birikmez. Kolay bir şekilde yıkanıp hızla kuruyan kaydırmazlar, hijyenik olduğundan dolayı da koku oluşumunu engeller.

Duş Kaydırmazı İz Bırakır mı?

Yumuşak ve esnek bir yapıya sahip olan duş kaydırmazları, serildiklerinde zemine tamamen yapışırlar. Kaydırmazların altında yer alan vantuzlar, zemine tamamen sıkı sıkıya tutunur. Sadece çekerek hava alması sağlandığında açılır. Kaldırdığınız zaman zeminde herhangi bir hasara ya da lekeye sebebiyet vermezler. Çoğunlukla ıslak zeminde kullanıldığından dolayı da zeminde herhangi bir iz bırakmasının olasılığı düşüktür. Bu sayede gayet pratik bir kullanıma sahiptir. Aynı zamanda bu özelliği ile her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

Duş Kaydırmaz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Duş kaydırmaz modelleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar mevcuttur. Bunlar:
- Banyoda rahatlıkla kullanabileceğiniz kaydırmazı, alanına uygun boyutlarda almanız gereklidir.
- Kaydırmaz, kaliteli bir malzemeden yapılmış olmalıdır. Böylelikle kullanım açısından daha güvenli olur.
- Kaydırmazın temizlenebilir olması gerekir. Kolay temizlenen ve makinede yıkanabilen özelliklere sahip kaydırmazlar daha hijyenik bir ortam elde etmenizi sağlar.
- Kaydırmazın tasarımı ve modeli de önemlidir. Tüylü, pamuklu ya da plastik modeller arasından hem sizin zevkinize hem de kullanım alanınıza en uygun olan duş kaydırmazını alabilirsiniz. Ayrıca kaydırmaz modeller birçok farklı renk seçeneği ile satışa sunulduğundan dolayı da banyonuz için en uygun desene ve renge sahip modeli tercih edebilirsiniz.

Decoverse’te banyonuz ile uyumlu tasarımlara sahip, kaliteli ve şık kaydırmaz modellerini bulmanız mümkün. Tekli modelleri tercih edebileceğiniz gibi ikili setleri de alarak banyo dekorasyonunda daha iyi bir uyum yakalayabilirsiniz. Ayrıca farklı duş aksesuarlarını ya da banyo terliği modellerini inceleyerek geniş kapsamlı bir alışveriş de yapabilir, Decoverse ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Kategoriler
Ürünleri Listele
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
Karşılaştır