{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Banyo Yenileme Paketleri 2 ürün listelendi
Filtrele 1

Banyo Yenileme Paketleri 2 ürün listelendi

Kategoriler 1
Keşif (1) Montaj ve Kurulum (94) Mimarlık (2) Tadilat ve Dekorasyon (2) Banyo Yenileme Paketleri (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
750-2000 ₺ (1) 10000-25000 ₺ (1)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
1315
17135

Banyo Yenileme Paketleri

Bir banyoyu veya tuvaleti yenilemek uzun sürebilecek zorlu bir tadilat süreci gerektirir. Bu nedenle, teknik ve mimari anlamda profesyonel bir destek alarak en iyi sonuçlara ulaşmak her zaman önceliğiniz olmalıdır. Decoverse, banyo tadilat hayalinizi zamanında ve bütçe dahilinde gerçeğe dönüştürmek için size özel bir deneyim sunmak üzere sunulan banyo yenileme paketleri sunar. Çeşitli kapsamlarda hazırlanan bu paketler, banyonuzdaki değişime, bütçenize ve beklentilerinize göre tercih edilebilir. Siz de evinizde hayal ettiğiniz banyoya kavuşmak için Decoverse hizmetlerimiz kategorisindeki yenileme paketlerine göz atabilirsiniz.

Banyo Yenileme Sürecinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyonuzu yeniden şekillendirmek, deneyimli profesyoneller için bile kolay bir proje değildir. Üstelik banyo tadilatları genellikle önemli bir bütçe anlamına gelir. Ancak banyo veya tuvaletinizi yenilemek evinizin toplam değerinin artmasını sağlayacaktır. Bu nedenle iyi bir banyo yenileme projesini tamamlamak önemlidir. Banyonuzu yenileme süreci hakkında bilmeniz gereken çok şey var. Tadilatın zamanında ve bütçe dahilinde tamamlandığından emin olmak için aşağıdaki önerileri dikkate alabilirsiniz:
Bütçe hedefi oluşturma: Herhangi bir banyo tuvalet tadilatı yapmadan önce, ne kadar harcamak istediğiniz, kullanacağınız malzemelerin kalitesi, banyonuzun boyutu ve projeyi kimin yürüteceği gibi pek çok önemli ayrıntıyı göz önünde bulundurmanız gerekir.
Maksimum kullanılabilir alan yaratma: Banyo veya tuvalet genellikle evlerin en küçük alanlarıdır. Bu nedenle mevcut alanının her santimetresini akıllı bir şekilde planlamak önemlidir. Banyo yenileme keşif hizmeti, doğru ölçümlere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Çünkü uymayan armatürler, mobilya veya duşakabin tüm işlerin aksamasına neden olur.
Tasarım beklentilerini doğru belirleme: Her banyoda elde edilebilecek bir dizi stil ve tasarım vardır. Modern, eklektik, rustik, geleneksel, retro, naturel veya bohem alanlar oluşturmak tamamen evinizin estetiğine bağlıdır. Temayı en baştan iyi oluşturmak, tadilat sürecinin her aşamasının doğru şekilde ilerlemesini sağlar.
Doğru fayans seçimi: Banyonuzu yenilemenin en heyecanlı anlarından biri doğru seramik karo ve fayansları seçmektir. Nitekim, fayanslar banyonun veya tuvaletin genel görünümünde muazzam bir etkiye sahip olabilir. Banyonuz için doğru yüzeyleri seçmek, diğer ürünlerin de etkisini artırır.

Komple Banyo Yenileme Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Banyo veya tuvalet tadilatı sürecinde her şeyi doğru yaptığımızdan emin olmak istiyorsanız, komple banyo yenileme hizmeti tam size göre bir tercih olabilir. Komple banyo yenileme hizmeti kapsamı aynı olsa da metrekare bazında fiyatlar değişecektir. 0-4 metrekare ve 4-8 metrekare şeklinde olmak üzere iki farklı komple yenileme hizmeti söz konusudur. Bu paket kapsamında vizyonunuz, ihtiyaçlarınız, zaman çizelgeniz ve bütçeniz doğrultusunda keşif görüşmesi gerçekleştirilir. Ardından banyonuzdaki tüm tesisat, mobilya, vitrifiye, seramik, duş, tuvalet, lavabo, aydınlatma ve havalandırma sistemleri sökülür.

Yeni yerleşim planı doğrultusunda hayalinizdeki banyonun 3D renderlarına göre tesviye, seramik uygulaması, tavan boyaması, tesisat kurulumu, zemin için sıvı izolasyonu ve tüm yeni ürünlerinin montajı gerçekleştirilir. Böylece banyo tadilatının şantiye süreci de eksiksiz bir şekilde yönetilmiş olur. Son olarak banyonuzun tamamen bitmiş bir şekilde teslim edilmesi için inşaat atıkları çıkarılacak genel bir temizlik yapılır. Komple banyo yenileme hizmeti ile banyo ve tuvalet tadilatınız anahtar teslim şekilde tamamlanarak hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

Banyo Yenileme İşlemleri Sırasında Karşılaşılabilecek Zorluklar Nelerdir?

Banyo veya tuvalet tadilatı yaptırmayı düşünen her ev sahibi, çeşitli zorluklarla karşılaşmanın verdiği endişeyi bilir. Ancak profesyonel bir yenileme hizmeti satın almak, tüm bu olumsuz sürprizlerle kolay bir şekilde baş etmenizi sağlar. İşte banyo tadilatınız sırasında karşılaşabileceğiniz en yaygın zorluklar:
- Tuvalet, lavabo, duşluk veya küvet gibi sıhhi tesisat armatürlerinin yer değişikliği söz konusu olduğunda çeşitli zorluklar beraberinde gelebilir.
- Yanlış monte edilmiş bir drenaj sistemi sorunu büyük sıhhi tesisat tehlikelerinin kaynağı olabilir.
- Düşük kaliteli sıhhi tesisat malzemeleri veya yanlış montaj, pek çok tuvalet veya banyo tadilatı zorluğu ortaya çıkarabilir.
- Zeminin pürüzlü olması özellikle fayans döşemesi sırasında pek çok zorluk anlamına gelebilir.
- Fayansların arkasında, küvetlerin altında veya armatürlerin etrafında gizlen çürükler pek çok açıdan sorun yaratabilir.

Decoverse banyo yenileme paketleri sayesinde hayalinizdeki ferah ve davetkar dekorasyona profesyonel bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Siz de banyo metrekaresine ve bütçenize uygun yenileme paketlerini seçerek banyonuzu yenilemeye başlayabilirsiniz!

Kategoriler Banyo Yenileme Paketleri Fiyat Satıcılar
Ürünleri Listele
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "kurulum204_81e14366-dbbd-48ff-943c-2", "name": "Banyo Yenileme Keşif Hizmeti", "price": "1315", "old_price": "1315", "url": "/banyo-yenileme-kesif-hizmeti/", "brand": "", "variant": "", "category": "Hizmetler / Tadilat ve Dekorasyon / Banyo Yenileme Paketleri", "position": 1, "dimension11" : "999", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/01/30/18595/31abc410-f467-4e15-97b7-7b80f9755440.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "kurulum204", "dimension16": " 1315 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "13702" }, { "id": "Kurulum212_aee414aa-ecc7-4cfc-b4de-9", "name": "Hazır Banyo İşçilik Paketi (Seramik Uygulama Hariç)", "price": "17135", "old_price": "17135", "url": "/hazir-banyo-iscilik-paketi-seramik-uygulama-haric/", "brand": "", "variant": "", "category": "Hizmetler / Tadilat ve Dekorasyon / Banyo Yenileme Paketleri", "position": 2, "dimension11" : "9", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/10/19/1220509/599d3191-3363-4f30-9061-134f21953ddf.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "Kurulum212", "dimension16": " 17135 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "484098" } ] }
Karşılaştır