{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Mimar Projeleri

Mimar Projeleri

Banyo ürünleri ve hizmetleri alanında sektöründe fark yaratmak için yola çıkan Decoverse ile banyonuzu yenilemek sandığınızdan daha kolay. Decoverse bünyesinde satışa sunulan banyo yapı ürünleri, ustalık hizmetlerinin yanı sıra mimar projeleri de bu konuda size yardımcı olur. İşbirliği yapılan alanında uzman mimarların tasarımları ile uygulamalarını siteden inceleyerek ilham alabilirsiniz.


Evinizin banyosunu yeniden tasarlarken Decoverse, ürün ve hizmetleri ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürür. Banyo tasarımı, yıllar boyunca dekorasyon konusunda evin diğer bölümlerinin gerisinde kalmıştır. Son yıllarda yaşam alanlarını bir bütün olarak ele alan iç mimari anlayışın yaygınlaşması sayesinde tuvalet, duş, seramikler ve banyo lavabosu gibi yapı elemanları da estetik çerçevesinde planlanır.


Banyo tasarım trendleri ve örneklerine göz atarken hangisinin uygun olduğuna karar vermekte zorlanabilirsiniz. İşte bu noktada Decoverse bünyesindeki mimarlık ofisleri, uzman mimarların referans projeleri ilhamınız olur.


Mimarlık Portföyümüz

Uğraşı ve zaman gerektiren tadilat işlemlerinin sonucunda en iyisini görmek istemeniz doğal. Fakat tek başınıza banyo projesi çıkararak yenileme yaparsanız bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Bu nedenle yenileme çalışmaları için en ideali işi bilen uzmanlardan yardım almaktır. Uzman ekibiyle sorunlarınıza çözüm sunan Decoverse’den mimarlık hizmeti almanın size faydaları nelerdir?


  • Banyonuzun ölçülerine uygun olarak 4, 6, 8 metrekarelik alan hizmeti alabilirsiniz.
  • Zevkinize uygun olarak farklı iç mimari tarzlarında mekan tasarımları seçebilirsiniz.
  • Ortaya çıkacak işin başarısı, fonksiyonelliği konusunda endişe etmezsiniz.
  • Uzman yardımı olmadan yapılan seçimler ölçüler, kapı açılış yönü, su giderleri, borular, elektrik tesisatı gibi unsurlar nedeniyle hayalinizdeki sonucu vermeyebilir. Mimarla çalışarak teknik sorunlar yaşamadan yenileme çalışması yapabilirsiniz.
  • Klozet, duşakabin, küvet, banyo lavabosu ve dolaplar gibi demirbaşların yanı sıra detaylara karar vermek gibi zorlayıcı işlemlerle uğraşmanız gerekmez.

Alanında uzman olan ve yıllardır banyo tasarımı yapan geniş mimarlık portföyümüzden istediğiniz profesyoneli seçebilirsiniz. Mimarların daha önce yaptıkları çalışmalar, tasarımlar ve fiyat bilgisini siteden karşılaştırma imkanınız var. Yenileme, değişim çalışmaları için belirlediğiniz bütçeye göre çalışmalar arasından karar verirken içeriğe dahil olan ürün ve hizmetleri de detaylı öğrenebilirsiniz. 


Mimarlık portföyünde yer alan iç mimarlık ofisleri ve bireysel iç mimarlar tasarım fiyatlarını belirler. Banyo yenileme sırasında kullanılacak ürünler ile fiyatları portföy içindeki örnek tasarımlarda detaylı olarak belirtilir. Size sadece zevkinize uygun olanı seçmek kalır.


Mimar seçmeyi tercih ederseniz sitedeki referans projelerin detaylarını, kullanılan ürünleri, yapılan tasarımın özelliklerini inceleyerek iletişime geçmeniz mümkündür. Referans projeleri beğendiğiniz halde bazı değişiklikler yapmak isterseniz ya da aklınıza takılan sorular varsa iletişime geçebilirsiniz. “Mimara Sor” butonu üzerinden referans proje, paketler, değişim gibi birçok farklı konuda sorularınızı sorup aklınızdakilere yanıt bulabilirsiniz.


Referans Projeler

Renkli bohem görüntülerden doğadaymış hissine kadar banyo tasarımlarının birçok farklı ilhamı vardır. Farklı ekollerde Decoverse ürünleri ile planlanan hazır mimar projeleri referans oluşturması için tüm teknik detayları ile birlikte paylaşılır. Tercih edebileceğiniz en trend projelerden kısa örnekler verirsek:


  • Marmara mermerinin ışıltısı ve koyu renkli ahşabın birbirini dengelediği modern bir banyo seçebilirsiniz.
  • Dingin pastel tonları ve sıcak meşe renginin buluştuğu minimalist bir banyo ile evinizin atmosferini değiştirebilirsiniz.
  • Doğadan ilham alan çakıl taşları, ayırıcı panolar ve doğal aydınlatma ile banyonuzu dinlenme mekanına çeviren tasarımlar bulabilirsiniz.
  • Bohem ruhun desenlerini ve renklerini banyonuza taşıyarak klasik kalıpları yıkan tasarımlara göz atabilirsiniz.

Yenileme işlemi yaparken hazır banyo paketleri almak süreci hızlandırmanın bir yoludur. Minimalist, endüstriyel, modern, klasik tarzda hazır banyolar arasından hazır paket seçebilirsiniz.


Mimarlık çalışmalarımızdan İlham Alın

Decoverse mimarını seç özelliği sayesinde modern, minimalist, geleneksel gibi birçok tarzda banyo tasarlanır. Uzmanların hazır paketlerini seçerek ya da bazı değişiklikler talep ederek banyonuzu zevkinize göre yenileyebilirsiniz. Mini paket, Standart Paket, Full Paket gibi farklı seçenekler farklı bütçelere hitap eder. Paketlerde türüne göre dolap, küvet, duşakabin, batarya, ayna, havluluk, duş seti gibi birçok farklı içeriğe yer verilir. 


Banyo uygulama projesi satın almanın avantajı ile tadilatlar artık göz korkutucu olmaz. Mimarlık çalışmalarımızdan ilham alarak benzer banyo ürünlerini seçip ustalık, montaj hizmeti ile de benzer tasarımlar yapabilirsiniz. Mimarlar yaptıkları tasarımları referans olarak yayınlarken kullanılan ürünleri de belirtir. Hoşunuza giden uygulamaları ürünleri seçerek kendiniz de yapabilir, banyoyu tamamen ya da kısmen yenileyebilirsiniz.


Bütçenize göre banyo değişim, yenileme işlemlerini bir uzmandan hizmet alarak yapmak istiyorsanız şimdi Decoverse ile mimarınızı seçerek ilk adımı atabilirsiniz.

Stil Fiyat Renk Boyut Dolap rengi Yıkanma alanı tipi Lavabo tipi Duvar rengi Zemin rengi Lavabo rengi Duvar materyali Zemin materyali Tuvalet tipi
Stil
Modern Endüstriyel Minimalist İskandinav Klasik deneme Geleneksel Bohem Rustik Country Sahil tarzı Fransız
Fiyat
0 - 30.000 tl 30.000 - 50.000 tl 50.000 - 75.000 tl 75.000 - 100.000 tl 100000 - 999999 tl
Renk
Ahşap Lacivert Vizon Bordo Çok renkli Bakır Kiremit Lacivert Bej Beyaz Gri Kahve Kırmızı Mavi Mor Pembe Sarı Siyah Siyah&beyaz Turkuaz Turuncu Yeşil
Boyut
0-4 m² 4-8 m² 8-12 m² 12+ m²
Dolap rengi
Açık ahşap Lacivert Kiremit Bakır Bordo Vizon Bej Beyaz Gold Gri Kahve Kırmızı Koyu ahşap Mavi Pembe Sarı Siyah Siyah&beyaz Turkuaz Turuncu Yeşil
Yıkanma alanı tipi
Küvet Jakuzi Duş teknesi Duşakabin Masajlı duş sistemleri
Lavabo tipi
Çanak lavabolar Etajerli lavabolar Monoblok lavabolar Yarım tezgah lavabolar Ayaklı lavabolar Tezgah üstü lavabolar Tezgah altı lavabolar
Duvar rengi
Bej Lacivert Vizon Bordo Açık ahşap Koyu ahşap Kiremit Beyaz Çok renkli Gri Kahve Kırmızı Mavi Pembe Sarı Siyah Siyah&beyaz Turkuaz Turuncu Yeşil
Zemin rengi
Bej Lacivert Açık ahşap Koyu ahşap Vizon Kiremit Beyaz Çok renkli Gri Kahve Mavi Pembe Siyah Siyah&beyaz Turuncu Yeşil
Lavabo rengi
Bej Vizon Kahve Kahve Beyaz Gri Mavi Pembe Siyah Turuncu Yeşil
Duvar materyali
Ahşap dokulu Tuğla Beton dokulu Boya Duvar kağıdı Mermer dokulu Mozaik Seramik dokulu Taş dokulu
Zemin materyali
Ahşap dokulu Beton dokulu Vinil Mermer dokulu Mozaik Seramik dokulu Taş dokulu
Tuvalet tipi
Akıllı klozet Asma klozet Bide Pisuvar Takım klozet Yerden tek klozet
Ürünleri Listele
Karşılaştır