{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Akıllı Klozet 13 ürün listelendi
Filtrele 1

Akıllı Klozet 13 ürün listelendi

Kategoriler 1
Klozet Modelleri (929) Asma Klozet (646) Akıllı Klozet (13) Takım Klozet (102) Yerden Tek Klozet (24) Set Klozetler (147) Klozet Aksesuarları (1501) Diğer Vitrifiyeler (203)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
5000-10000 ₺ (2) 10000-25000 ₺ (1) 25000 ₺ ve üzeri (10)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Marka
Duravit (1) Eversky (2) Geberit (2) Grohe (2) Isvea (1) Vitra (5)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Renk
Beyaz (9)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
%20 İndirim
59178 47342
49570
%20 İndirim
38021 30417
%45 İndirim
176441.11 97042.60
29460
84406.52
94645
120858.10
167252.31
%20 İndirim
24999 19999
9500
9500
32577

Akıllı Klozet 

Akıllı klozet birtakım teknolojik donanımlarla geliştirilmiş ve kullanım sırasında geleneksel klozetlere oranla çok daha rahatlık ve konfor sağlayan klozete denir. Sizlere lüks bir kullanım sağlayan akıllı klozetler görünüm açısından geleneksel klozetlere benzerlik gösterse de oldukça farklı donanımlara ve aksesuarlara sahiptir. Akıllı klozetler kullanıcı deneyimini en iyi yüksek seviyeye taşıyan teknolojik aletlerden biridir.

Akıllı Klozet Modelleri 

Her markaya göre değişen akıllı klozet modelleri hem görünüm hem de teknolojik donanımı seviyesinde birtakım farklılıklara sahip olabilir. Çoğunlukla asma klozet görünümünde bulunan akıllı klozet modelleri köşeli veya elips şeklinde modelleri ile banyonuzdaki en şık parça olacaktır. Çoğunlukla beyaz ve parlak görünümlerde olan akıllı klozetler konforunuzu düşündüğü için en minimal tasarımlarla birleşmiş birer teknoloji ürünüdür. Akıllı klozet modelleri kumandaya sahiptir. Bazı modellerde kumandalar klozetin oturma kısmının hemen yanında klozete birleşik şekilde yer alırken bazı modellerde duvara montelenerek kullanılır. Buna göre sizler kullanıcı olarak size en uygun şekildeki akıllı klozet modelini bulabilirsiniz. En sık tercih edilen akıllı klozet modelleri arasında şu modeller bulunmaktadır: Vitra V-care Comfort akıllı klozet, Vitra V-care Prime akıllı klozet, Duravit Sensowash akıllı klozet, Geberit Aquaclean Mera akıllı klozet ve Grohe Sensia Arena akıllı klozet.

Akıllı Klozetin Özellikleri Nelerdir?

Akıllı klozet özellikleri markadan markaya değişiklik göstermektedir ama belli başlı birtakım özellikler en basit akıllı klozetlerde dahi bulunabilmektedir. Ortalama bir klozette şu özellikleri görmek mümkündür:

  • Birçok akıllı klozet kendisini temizleme donanımına sahiptir. Bu özellik ile akıllı klozet kendi iç yüzeyini otomatik olarak temizler ve sizlere temizlik konusunda zaman kazandırır. Belli zaman aralıklarına sahip olan bu temizleme rutinlerini akıllı klozetinizin donanım özelliğine göre ayarlayabilirsiniz.


  • Günümüzde geleneksel klozetlerde yavaş kapanan klozet kapağı sistemi bulunmaktadır ama akıllı klozetler bu deneyimi de üst seviyeye taşır. Birçok akıllı klozette el ile temas edilmeksizin klozet kapağını açmanız mümkündür. Klozette yer alan sensör sayesinde ellerinizi klozet kapağına dokundurmadan çok daha steril ve hijyenik bir kullanım sağlayabilirsiniz.


  • Akıllı klozetler bir başka özellik ise ısıtmalı oturma yerleri gösterilebilir. Bu özellikle yaşlı ve çocuk kullanıcılar için oldukça büyük bir konfor sağlayacaktır. Özellikle soğuk kış aylarında kullanım sırasında sağladığı konfor ile sizlere sorunsuz bir deneyim yaşatır.


  • Akıllı klozetlerin en büyük özelliklerin biri ise taharet sırasında sağladığı kolaylıktır. Su püskürtme özelliği ile yine bilhassa kış aylarında oldukça büyük bir avantaj sağlar. Dilerseniz sıcak su ile de kullanabileceğiniz bu özelliğe çok üst segmentlerdeki bazı akıllı klozetlerde kurutma özelliği eklenerek kullanmak mümkündür. Kurutma özelliği bilhassa tuvalet kağıdı kullanımını da azaltarak daha az maliyet ile daha sürdürülebilir bir kullanım sağlayacaktır.


  • Yine birçok akıllı klozette koku giderme sistemleri bulunmaktadır. Bu sistemle beraber oluşan kötü kokular hızlı bir şekilde önce hapsedilir daha sonra yayılmadan yok edilir. Hem sizler hem de konuklarınız için oldukça konforlu olacak bu özellik en çok tercih edilen ve göz önünde tutulan özelliklerdir.


  • Üst segmentlerdeki bazı akıllı klozetlerde kullanıcı tanıma özelliği bulunmaktadır. Bu özellikte farklı kullanıcıların diledikleri tercihleri akıllı klozet hatırlar ve ona uygun bir olacak şekilde hizmet sunar. Örneğin su püskürtme basıncını hafızasına kaydeder veya temizlik modlarını hatırlar.


  • Günümüzde birçok rezervuar ve klozet su israfının önüne geçmek için birtakım çözümler sunar. Akıllı klozetler de bu çözümlere en teknolojik ve pratik şekilde yanıt vermektedir. Akıllı klozetler geleneksel klozetlere göre çok daha az su tüketimi gerçekleştirir, su kullanımını en aza indirerek veya ihtiyacı tespit ederek çözüm sunar.

Görüldüğü üzere akıllı klozetlerin hem doğaya hem de kullanıcılara daha iyi hizmet vermek için tasarlanan ürünler olması kaçınılmazdır. Zamanla her ev aletinin teknolojik bir donanıma sahip olması kullanıcı deneyimlerini iyileştirir ve zaman kazandırır.

 Akıllı Klozet Kullanmanın Avantajları Nelerdir? 

Akıllı klozet kullanmanın hem tüketim yönünden hem de zaman yönünden birçok avantajı vardır. Her iki yönden de tasarruf sağlayan bu avantajlar akıllı klozet seçimi için oldukça önemli kriterler olarak görülür.

Bu avantajlardan en önemlisi hijyen yönündedir. Birçok akıllı klozet temas gerektirmeden klozet kapağı açılımı sağlar. Bu da kullanıcılar için ekstra hijyen demektir. Hızla çoğalan ve yaygınlaşan viral hastalıkların önüne geçmek için oldukça etkili bir yöntemdir. Aynı zamanda birçok akıllı klozetin kendini temizleme özelliği ile de klozetinizin hijyenini sağlamak için ayırdığınız zamanda tasarruf edebilirsiniz. 

Diğer bir akıllı klozet kullanım avantajı ise konfordur. Isıtmalı klozet oturakları ile özellikle kış aylarında kullanım rahatlığı sağlayan bu ürünler çocuk kullanıcılar için de uygundur. Özellikle yeni tuvalet alışkanlığı kazanan çocuklar için kolaylık sağlayan bir avantaj denilebilir.

Bir başka akıllı klozet avantajı ise su tasarrufu denebilir. Akıllı klozetler hem bütçenize hem de doğaya saygılı bir şekilde davranarak suyu mümkün olan en az ama hijyeni de maksimum derecede sağlayacak oranda hesaplayıp tüketir. Bununla beraber taharet sırasında da su basıncı ve püskürtme gibi özellikleri ayarlayarak enerjiden de tasarruf eder. 

Akıllı klozetler erişilebilir olmaları dolayısıyla bilhassa engelliler, yaşlılar ve çocuk bireyler için oldukça büyük rahatlık sağlayabilirler. Klozet kapağı açılımında, taharet sırasında ve temizlik rutininde sağladığı kolaylıklar dolayısıyla tercih edilmesi yerinde ürünlerdir.

Akıllı Klozet Ölçüleri Nelerdir? 

Akıllı klozet ölçüleri markadan markaya değişiklik göstermektedir. Geleneksel klozet ölçülerine yakın olmalarına karşın daha büyük ebatlarda veya küçük ebatlarda da bulunabilmektedirler. Akıllı klozetlerin ölçüleri marka ve modele göre değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak akıllı klozetlerin boyutları standart klozetlerle benzer ölçülerdedir. İşte akıllı klozetlerin genel olarak sahip olduğu bazı ölçüler:


Uzunluk (Ön-Arka): 50 cm - 75 cm

Genişlik (Sol-Sağ): 35 cm - 40 cm

Yükseklik (Taban-Kapak Üstü): 40 cm - 50 cm

Bu ölçüler, akıllı klozetin dış boyutlarını ifade eder. Akıllı klozetlerin iç mekanizmaları ve ek fonksiyonları nedeniyle bu ölçüler biraz değişebilir. Spesifik bir model için kesin ölçüler almak istiyorsanız, üretici firmanın sağladığı teknik çizimleri veya ürün bilgilerini incelemek en doğrusu olacaktır.

Akıllı klozetler genellikle asma klozet tarzında oldukları için yerle temasları olmaz ve yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Banyonuza en uygun akıllı klozet ölçüleri için Decoverse’ün müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.


Akıllı Klozet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Akıllı klozet alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli kriter bulunmaktadır. Bu kriterleri ve ne istediğinizi tam olarak bildiğiniz takdirde size en uygun akıllı klozet modelini tercih etmiş olursunuz. Göz ardı edemeyeceğiniz özellikleri akıllı klozet seçmeden önce bir yere not almanız işinizi kolaylaştırabilir.

Akıllı klozet seçerken hijyen sağlama koşullarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Otomatik açılır kapanır kapağa sahip olması ve kendiliğinden sterilizasyon sağlaması önemli bir kriterdir.

Kaliteli ve dayanıklı hammaddelerden yapılması akıllı klozetinizi daha uzun süre kullanmanızı sağlar. bu yüzden kaliteli bir model ve marka tercih ettiğinizden emin olmalısınız. Ayrıca satın alım sonrası servis ağı ve yardım hattı olan firmalardan alışveriş yapmanız sizler için çok daha iyi sonuçlar verecektir.

Akıllı klozet alırken seçmiş olduğunuz akıllı klozeti daha önce edinip kullanan kişilerin incelemeleri ve yorumlarını dikkate alınız. Bu incelemeler gözden kaçırmış olabileceğiniz birçok farklı nokta için sizleri aydınlatabilir.

Akıllı Klozet Montajı Nasıl Yapılır? 

Akıllı klozet montajı geleneksel asma klozet montajına birebir uymaktadır. Tek farkı sahip olduğu teknolojik donanımın klozetinize entegre edilmesidir. Bunun için gerekli yardımı profesyonel ekiplerden alabilirsiniz.

Akıllı Klozet Fiyatları Nedir? 

Birçok teknolojik donanıma sahip akıllı klozet modelleri geleneksel klozet modellerine kıyasla daha yüksek fiyatlı olabilmektedirler. Bunun dışında kendi segmentlerinde de sahip oldukları teknolojilere göre fiyatlandırmaları mevcuttur. Akıllı klozet ne kadar donanıma sahipse o kadar yüksek fiyatlı olabilmektedir.Kategoriler Akıllı Klozet Fiyat Marka Renk Satıcılar Klozet ebat Klozet kapağı Tasarım şekli
Ürünleri Listele
{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "8693405612200_0cc77504-acc6-425e-9c1", "name": "V\u002Dcare Prime 7231b403\u002D6216 Rim\u002Dex Akıllı Asma Klozet, 62 Cm, Beyaz", "price": "47342", "old_price": "59178", "url": "/v-care-prime-7231b403-6216-rim-ex-akilli-asma-klozet-62-cm-beyaz/", "brand": "Vitra", "variant": "Beyaz", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 1, "dimension11" : "8", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/02/866/6c338ac5-4e9a-474f-8fc7-c4870db2bc40.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8693405612200", "dimension16": " 59178 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "736" }, { "id": "8693405578971_09a11a32-8612-4a12-bc6", "name": "Vitra V\u002Dcare Comfort 5674b003\u002D6194 Akıllı Klozet, 60 Cm, Beyaz", "price": "49570", "old_price": "49570", "url": "/vitra-v-care-comfort-5674b003-6194-akilli-klozet-60-cm-beyaz/", "brand": "Vitra", "variant": "Beyaz", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 2, "dimension11" : "5", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/02/1419/f09a83d6-a291-4fac-ba35-10c1d692a797.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8693405578971", "dimension16": " 49570 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "321" }, { "id": "8693405578964_fefc24ea-0c92-483f-a3a", "name": "Vitra V\u002Dcare Basic Beyaz Akıllı Klozet Rim\u002Dex Kanalsız Asma Klozet 5674b403\u002D6193", "price": "30417", "old_price": "38021", "url": "/vitra-v-care-basic-beyaz-akilli-klozet-rim-ex-kanalsiz-asma-klozet-5674b403-6193-1/", "brand": "Vitra", "variant": "Beyaz", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 3, "dimension11" : "15", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/11/10/1240829/a791cafe-6734-4416-8167-6f1cde573386.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8693405578964", "dimension16": " 38021 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "420" }, { "id": "4005176470448_8144c552-d10a-430c-8ea", "name": "Grohe Sensia Arena Asma Akıllı Klozet Sistemi 39354sh1", "price": "97042.60", "old_price": "176441.11", "url": "/grohe-sensia-arena-asma-akilli-klozet-sistemi-39354sh1/", "brand": "Grohe", "variant": "Beyaz", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 4, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/01/30/18338/5a4e7c21-9d90-4dbb-ab3f-b27262eb01ab.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "4005176470448", "dimension16": " 176441.11 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "13015" }, { "id": "8975383581067_6541c8ad-bee3-468b-b70", "name": "VitrA V\u002DCare Basic Beyaz Akıllı Klozet Rim\u002Dex Kanalsız Asma Klozet 5674B003\u002D6193", "price": "29460", "old_price": "29460", "url": "/vitra-v-care-basic-beyaz-akilli-klozet-rim-ex-kanalsiz-asma-klozet-5674b003-6193/", "brand": "Vitra", "variant": "", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 5, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/03/22/1530034/066df315-568e-4717-b6b8-f56261a5a557.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8975383581067", "dimension16": " 29460 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "582010" }, { "id": "631000002004300_395f5424-6bad-4bd1-9", "name": "Duravit Sensowash® Slim / Me By Starck Akıllı Klozet Seti", "price": "84406.52", "old_price": "84406.52", "url": "/duravit-sensowash-r-slim-me-by-starck-akilli-klozet-seti/", "brand": "Duravit", "variant": "Beyaz", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 6, "dimension11" : "6", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/05/09/153358/8d474e18-00c7-4af0-bd56-5dbd71111305.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "631000002004300", "dimension16": " 84406.52 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "20873" }, { "id": "39354SH1_bfa7e382-3ade-4bf1-b2c7-4d1", "name": "Grohe Sensia Arena Akıllı Asma Klozet", "price": "94645", "old_price": "94645", "url": "/grohe-sensia-arena-akilli-asma-klozet/", "brand": "Geberit", "variant": "", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 7, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/03/19/1473712/0fc35d2c-867a-4ad8-a8f4-964e6fb85fac.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "39354SH1", "dimension16": " 94645 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "573534" }, { "id": "4005176386190_1e4483ed-1a37-40bb-97f", "name": "Grohe Klozet Seti Sensia Arena Akıllı Klozet", "price": "120858.10", "old_price": "120858.10", "url": "/grohe-klozet-seti-sensia-arena-akilli-klozet/", "brand": "Grohe", "variant": "Beyaz", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 8, "dimension11" : "1", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/01/30/18339/a7462f84-30af-452e-9575-d9e9638a7baa.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "4005176386190", "dimension16": " 120858.10 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "13016" }, { "id": "146.204.21.1_22cb15bc-a935-4768-be32", "name": "Geberit Aquaclean Mera Classic Parlak Krom Asma Klozet", "price": "167252.31", "old_price": "167252.31", "url": "/geberit-aquaclean-mera-classic-parlak-krom-asma-klozet/", "brand": "Geberit", "variant": "Beyaz", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 9, "dimension11" : "1", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/01/20/13689/2753b846-c608-4468-9f76-c8d2f990608b.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "146.204.21.1", "dimension16": " 167252.31 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "15017" }, { "id": "smatrplus660_c24c4ef0-be12-45e7-a390", "name": "Italyan Smartplus Akıllı Klozet Kapağı", "price": "19999", "old_price": "24999", "url": "/italyan-smartplus-akilli-klozet-kapagi/", "brand": "Isvea", "variant": "Beyaz", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 10, "dimension11" : "48", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/12/25/1280805/5ff5981b-bc35-486d-844c-2a6ae9821fa2.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "smatrplus660", "dimension16": " 24999 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "516497" }, { "id": "WE1020002_6b9e0a54-3f6c-4da9-827b-0d", "name": "Woongjin Eversky Akıllı Klozet Kapağı TU\u002D22B Kurutmalı Model", "price": "9500", "old_price": "9500", "url": "/woongjin-eversky-akilli-klozet-kapagi-tu-22b-kurutmali-model/", "brand": "Eversky", "variant": "", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 11, "dimension11" : "100", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/12/12/1267688/5621dc66-9598-4f12-8239-71f783168be9.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "WE1020002", "dimension16": " 9500 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "514277" }, { "id": "WE1020010_9f16fd9b-0922-42a8-8688-57", "name": "Woongjin Eversky Akıllı Klozet Kapağı Tu\u002D23b", "price": "9500", "old_price": "9500", "url": "/woongjin-eversky-akilli-klozet-kapagi-tu-23b/", "brand": "Eversky", "variant": "Beyaz", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Akıllı Klozet", "position": 12, "dimension11" : "100", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/01/14/1282795/a1bf6114-96a8-412f-99d9-77272dbf674f.jpg", "dimension13": "Evet", "dimension15": "WE1020010", "dimension16": " 9500 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "516862" }, { "id": "8693405578964_cccd0088-1d2b-47c0-939-DELETED", "name": "Vitra V\u002Dcare Basic Beyaz Akıllı Klozet Rim\u002Dex Kanalsız Asma Klozet 5674b403\u002D6193", "price": "32577", "old_price": "32577", "url": "/vitra-v-care-basic-beyaz-akilli-klozet-rim-ex-kanalsiz-asma-klozet-5674b403-6193/", "brand": "Vitra", "variant": "", "category": "Ürünler / Klozetler / Klozet Modelleri / Asma Klozet", "position": 13, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/02/865/4129300a-4adf-4990-a38a-b68d69a92067.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8693405578964-DELETED", "dimension16": " 32577 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "735" } ] }
Karşılaştır