{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Vitra Gömme Rezervuar İç Takım 1 ürün listelendi
Filtrele

Vitra Gömme Rezervuar İç Takım 1 ürün listelendi

Kategoriler
Klozetler ve Lavabolar (1)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
5000-10000 ₺ (1)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Marka
Vitra (1)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
5139
Kategoriler Fiyat Marka Satıcılar
Ürünleri Listele

Vitra Gömme Rezervuar İç Takımı

Rezervuar takımı, tuvaletlerde hijyen sağlamak için kullanılan su deposudur. Bu rezervuarların iç kısmında da pek çok ekipman bulunur. Vitra gömme rezervuar iç takım modelleri, oldukça kaliteli ve kullanışlı yapıları ile öne çıkar. Kullanıcı dostu tasarıma sahip bu takımlar, kolay bir şekilde montaj edilebildikleri için de pratiklik sunar. Ayrıca uzun süreli kullanıma imkan vererek beklentinizi karşılar. Siz de tuvalet ve banyonuzda hijyen elde etmek için kaliteli Vitra gömme rezervuar iç takımlarını tercih edebilirsiniz.

Pratik Vitra Gömme Rezervuar İç Takımı Modelleri

Çeşitli kullanım alışkanlıklarına uygun Vitra rezervuar iç takımı bulmak mümkündür. Klasik tasarıma sahip üstten basmalı rezervuar iç takımlarına oldukça sık rastlanır. Standart tasarıma sahip bu modeller, kolay bir şekilde montajlanıp hemen kullanılabilir. Eğer yeni bir tasarım istiyorsanız, pratik gömme rezervuar iç takımlarına göz atabilirsiniz. Bu modeller, duvara sabitlenen bir hazne içerisinde yer alır; ancak yine de kolay bir şekilde monte edebileceğiniz yapıdadır. Özellikle Vitra asma klozet ürünleri ile kullanıma oldukça uygundur. Farklı klozetlere uyum sağladığı gibi zaman ve bütçe tasarrufu imkanı da verir.

Vitra klozet iç takım çeşitleri, tek ve çift kademeli olmak üzere ikiye ayrılır. Tek kademeli modellerde, haznede her zaman aynı miktarda su birikmesini sağlar. Bu yüzden düğmeye bastığınızda haznedeki tüm su tek seferde klozete boşalır. Çift kademeli olan modellerde ise su tasarrufu amacıyla tasarlanmıştır. Bu çeşitlerde, 2 düğme bulunur ve biri daha az, diğeri daha fazla miktarda su akıtır. Vitra rezervuar iç takımları, iki farklı su girişi sunar. Böylece rezervuarınızın tasarım özelliklerine uyum sağlar ve farklı kullanım alanlarına uygundur.

Sızıntı ve Su Tasarrufu için İdeal Gömme Rezervuar İç Takımı Seçimi

Rezervuarda kullanacağınız iç takımın sızıntı yapmaması oldukça önemlidir. Aksi takdirde hem tuvaletinizde hijyen elde edemeyebilir hem de su israfına neden olabilirsiniz. Dolayısıyla hem sızıntı yapmayan hem de su tasarrufu imkanı sunan rezervuar iç takımlarını tercih etmelisiniz. Gömme modeller, sızıntı konusunda büyük bir avantaj sağlar. Duvarın içine gömülü olan bu sistemler, oldukça pratik ve kalitelidir. Vitra iç takım seti gömülü olan modeller, kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olup su sızıntısını da önleyebilir. Çünkü darbeler ve aşınmalar karşısında direnç göstererek tüm iç ekipmanları korur. Bu da uzun ömürlü kullanım olanağı verir.

Rezervuar kumanda ve paneli seçiminde 2 kademeli modellere yönelirseniz, su tasarrufu yapma imkanı elde edebilirsiniz. Bu modellerde iki farklı düğme bulunduğundan ihtiyacınıza göre düğmelere basabilirsiniz. Küçük olan düğme daha az su akıtırken; büyük olan fazla su akıtır. Böylece her zaman aynı miktarda su tüketmenize gerek kalmaz ve bu da tasarruf yapmanızı sağlar. Aynı zamanda dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen Vitra gömme rezervuar iç takımları ve kumandaları, uzun süre kullanım olanağı sunabilir.

Gömme Rezervuar İç Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gömme rezervuar iç takımları, klozet sistemlerinin hijyenik ve sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle seçim öncesinde bazı detayları dikkate almanız şarttır. Böylece tuvaletinize en uygun iç takımı bulabilirsiniz. Öncelikle alacağınız gömme rezervuar iç takımının materyaline bakmalısınız. Kaliteli malzemelerle tasarlanan modeller, dayanıklı ve sağlam yapıları ile uzun süre problem çıkarmadan ihtiyacınızı karşılar. Böylece hijyenik ve güvenli bir ortam elde edebilirsiniz. Gömme rezervuar iç takımı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise mevcut klozetinizle uyumlu olmasıdır. Su girişi bağlantısına bakarak bunu öğrenebilirsiniz.

Duvara gömülü olan gömme rezervuar iç takımlarının kumandası tek kademeli ya da çift kademeli olabilir. Bu noktada ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçim yapmalısınız. İki kademeli modellerde, az ve fazla miktarda su çıkışı sağlamak üzere iki düğme bulunur. Bu da su tasarrufu yapmanızı sağlar. Kullanım alanınıza uygun olarak tercihte bulunabilirsiniz. Seçim yaparken fiyatları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Vitra gömme rezervuar iç takımı fiyatları, pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Materyal, tasarım, sistem gibi unsurlar bu faktörler arasında yer alır. Decoverse’in geniş ürün yelpazesi içinde pek çok Vitra gömme rezervuar iç takımı bulabilir, dilerseniz mimarlık ve usta hizmetlerinden de yararlanarak banyonuzu yenileyebilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "0689835512904_5128d181-59a8-4119-970", "name": "Geberit Alpha35 Alaturka Gömme Rezervuar Takımı \u002D Parlak Krom", "price": "5139", "old_price": "5139", "url": "/geberit-alpha35-alaturka-gomme-rezervuar-takimi-parlak-krom/", "brand": "Vitra", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Rezervuar ve İç Takımı", "position": 1, "dimension11" : "5", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/02/16/1291416/729ce2df-0a95-4cbe-8097-54ae8db8e8a5.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "0689835512904", "dimension16": " 5139 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "523487" } ] }
Karşılaştır