{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Vitra Duş Kabini 2 ürün listelendi
Filtrele

Vitra Duş Kabini 2 ürün listelendi

Kategoriler
Yıkanma Alanları (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
10000-25000 ₺ (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Marka
Vitra (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Renk
Krom (1)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
%24 İndirim
22901 17344
%20 İndirim
25191 20153
Kategoriler Fiyat Marka Renk Satıcılar Duş kabini cam tipi Duş kabini ebat Duş kabini modeli Duş kabini profil rengi Duş kabini cephe sayısı
Ürünleri Listele


Vitra Duşakabinlerinin Özellikleri Nelerdir? 

  • Vitra duşakabinleri dayanıklı ve sağlam yapılarıyla oldukça kullanışlı duşakabinler arasındadır. Yüksek kaliteli cam veya mikaları sağlam alüminyum profiller ile birleştirerek ömürlük duşakabinler üretirler.

  • Vitra duşakabinleri sadece sağlamlığı ile değil aynı zamanda estetik açıdan da oldukça stil sahibi görünümlere sahiptir. Birbirinden farklı cam desenleri, farklı dokuda ve renkte modelleri bünyesinde barındırır. Ayrıca farklı renklerde parlak ve mat görünümlü profilleri ile istediğiniz görünümü kolayca yakalayabilirsiniz.

  • Küçük alanlara da büyük alanlar da uygun Vitra duşakabinleri mevcuttur. Hem standart tekneli duşakabinler hem de alanlarınızın ölçülerine özel olarak üretilen duşakabin modelleri mevcuttur. Dilerseniz tekneli olarak seçebileceğiniz, banyonuzun köşesine uygun ya da dikdörtgen şeklinde tercih edebileceğiniz Vitra duşakabinleri mevcuttur.

  • Kolay temizlik sağlaması ve cam yüzeylerinin leke ve kireç tutmaması için özel birtakım kaplamalara sahip Vitra duşakabinleri de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca dayanıklı profillerinin leke tutmayan özelliği ile duş ve banyo keyfinizi sürebilirsiniz.

  • Vitra duşakabinleri dayanıklı ve estetik yapılarının yanında kolay montaj özelliğine de sahiptir. Dilerseniz kendiniz duşakabin montajını sağlayabilir dilerseniz profesyonel bir yardım alarak da kurulumu tamamlayabilirsiniz. Eğer kendiniz kurulum yapmayı dilerseniz gerekli ekipmanlara sahip olduğunuza dikkat edin.

 

Vitra Duşakabinlerinin Kurulumu Nasıl Yapılır? 

Vitra Duşakabin montajı için gerekli olan tüm malzemeleri ve aletleri önce hazırlayın ve kullanıma uygun hale getirin daha sonra duşakabini kuracağınız alanın temiz olduğuna dikkat edin, aksi takdirde duşakabin alana tam uyum sağlayabilir. 

Vitra duşakabininizin montajı teknesiz olup olmamasına göre değişebilir. Eğer tekneli bir Vitra duşakabin satın aldıysanız öncelikle tekneyi yerleştirip gider bağlantısını yapmanız gerekmektedir. Fakat eğer tekneli değilse zeminine döşemeniz gereken seramik veya porselen karoları döşemeniz gerekmektedir. Duş teknesi dışında duş alanının zeminine, porselen veya seramik karolar, doğal taş veya mermerler, kompozit malzemelerden oluşan birtakım tabanlar kullanılabilir. Bu tabanlar sizin kullanım bütçeniz, alışkanlıklarınız ve dekorasyon fikirlerinize göre değişiklik gösterebilir.

Sonrasında duşakabinin parçalarını birleştirin, duvarlara denk gelecek profilleri ve panelleri doğru bir şekilde konumlandırın. Ardından duvara montaj işlemine başlayabilirsiniz. Duvar montaj işleminde yan profilleri dikkatli ve düzgün bir şekilde takın çünkü bu kısımlar destek sağlayacaktır. Daha sonra duş teknesini yerine yerleştirin ve etrafına duvar panelleri ile kapı montajını yapın. Gerekli yerlere contaları ekledikten sonra silikonu çekin ve silikonun kurumasını 1-2 gün bekledikten sonra kullanıma hazır gelecektir. 

Vitra duşakabin kurulumunda doğru silikonu seçmek oldukça önemlidir. Hem sağlamlık açısından hem de hijyen açısından doğru silikon size konfor sağlayacaktır. Küf oluşumunu önleyen çabuk aşınmayan silikonları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra duşakabin kullanımında zamanla oluşacak birtakım esnemeler için buna uyum sağlayacak silikonları tercih etmelisiniz. Esnek yapıdaki silikonlar hem sızdırmazlık açısından hem de çatlama gibi bazı kazaları önlemek açısından oldukça kullanışlıdır. Bunun dışında zamanla kararmayan ve akvaryumlar için de kullanılan silikonları tercih etmek hem görüntü olarak hem de hijyen açısından size avantaj sağlayacaktır.Vitra Duşakabinlerinin Tamamlayıcı Ürünleri ve Aksesuarları Nelerdir? 

Vitra duşakabinlerinin tamamlayıcı ürünleri ve aksesuarları duş ve banyo keyfinizi çok daha rahat ve konforlu hale getirir. Konfor yanında oldukça fonksiyonel ürünlere de sahip bu tamamlayıcı parçalardan bazıları şunlardır:

  • Farklı boyda ve renkte olan duş başlıkları banyonuzda stil sahibi bir görünüm vaat eder. Aynı zamanda bu duş başlıkları farklı su akış seçenekleri de sunmaktadır. Yağmurlama, masajlı duş veya jet duş gibi birçok su akım seçeneği sunan duş başlıkları sizlere kolay ve rahat bir banyo deneyimi sunar.

  • Duşakabininiz içine veya profillere asabileceğiniz bazı raflar da depolama açısından sizlere yardımcı olur. Dilerseniz profillere asılarak kullanılan bu raflardan edinebilir ya da direkt olarak duşakabininiz içine monte edebilirsiniz. Banyo eşyalarınızı, sabun ve lif gibi ekipmanlarınızın kullanım sonrası toplu bir şekilde durmasını sağlarken aynı zamanda sularının da sızmasına yardımcı olur.

  • Bunlara ek olarak duş tabureleri, duşakabin kapılarını açmaya veya kapamaya yarayan tutacaklar ve duşakabin temizleyicileri de bu yardımcı ürünler arasındadır. Tabureler duşun içinde oturarak daha rahat bir banyo yapmanıza olanak verirken ayrıca engelli bireyler için de kolaylık sağlar. Bunun yanında sağlam ve paslanmaz tutacaklar da ergonomik olarak tasarlanır. Temizlik için ise duşakabininize özel olarak üretilmiş temizlik malzemelerinden faydalanabilirsiniz. 


Vitra Duşakabinleri Nasıl Temizlenmelidir? 

Sürekli su ile temasından dolayı zamanla kireçlenen veya kararan duşakabinlerin temizliği oldukça önemli bir konudur. İnatçı lekelerle zaman kaybetmemek için düzenli bir temizlik yapılması gerekmektedir. Doğal yöntemlerden biri olan sirke, karbonat ve sıcak su gibi maddelerden faydalanarak daha doğal yollarla bir temizlik yapabilirsiniz. Diğer yandan duşakabinler için özel üretilen kimyasal temizlik ürünlerinden de faydalanabilirsiniz. Sünger, iz bırakmayan temizlik bezleri de sizlere temizlik konusunda oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yalnız temizlik sırasında duşakabinin bazı bağlantı noktalarını veya silikonlu yerlerine dikkat etmeniz gerekir. Bu kısımlarından aşınmaması için özen göstermelisiniz. Son olarak bazı kazalara neden olmamak için temizlik sonrasında alanınızı iyi bir şekilde durulamak oldukça önemlidir.

Vitra Duşakabinlerinin Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? 

Vitra duşakabininizi uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanabilmek için bakımına özen göstermeniz gerekmektedir. Unutmayın ki Vitra duşakabininizin en önemli bakımı onun temizliğidir.

Duş ve banyo sonrası yapacağınız kısa bir temizlik sizleri daha sonra uzun ve zahmetli bir temizlik sürecinden koruyacaktır. Gerek zemini gerekse duşakabin panellerini temizleyip kuru biz bez yardımı ya da küçül el çek-pasları ile suyu uzaklaştırabilirsiniz.

Diğer bir bakım ipucu ise kireçleri önlemeniz gerektiği yönündedir. Kullandığınız suyu kireç düzeyine göre temizlik rutininizi ayarlayabilirsiniz ama ne olursa olsun hafta da 1 kez en azından duşakabinizi kireçten arındırın. Bunun için kimyasal birtakım temizlik maddeleri seçebilir veya evde kendiniz hazırlayacağınız karbonat ve sirkeli karışımdan yardım alabilirsiniz.

Vitra duşakabininizin üzerinde kaydığı rayları temizlemeniz de oldukça mühimdir. Bu raylardaki kir ve pasın birikmesi sonucu zamanla duşakabin panelleriniz yerinden çıkabilir ve kullanılmaz hale gelebilir. 

Bununla birlikte yine bazı zamanlarda duşakabininizin eskiyen silikonları değiştirmelisiniz aksi halde banyonuzun geri kalanına su sızdırabilir. Ayrıca eskiyen contaları ve bağlantı yerlerini de yenilenmeniz gerektiğinde erilememeniz daha sonra daha büyük sorunlarla baş etmenize gerek kalmaz. 

Ayrıca Vitra duşakabininizin içinde uzun süre su bulundurmamalısınız. Bilhassa zeminde suyun birikmesine engel olun ve zaman zaman duşakabininizi havalandırmayı ihmal etmeyin.

Bütün bu bakım adımlarını dikkatli ve doğru bir şekilde incelediğiniz takdirde Vitra duşakabinlerinizi oldukça uzun bir süre rahatlıkla ve ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Vitra Duşakabinlerinin Ortalama Ömrü Ne Kadardır? 

Vitra duşakabinlerinizin ömrü uygulanan bakıma ve temizliğe göre değişkenlik gösterir. Ama sağlam yapıları sayesinde 10 yıldan fazla bir kullanım sağlamaktadırlar. Üretildikleri malzemelerin kaliteleri sayesinde uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kullanılabilirler. 

Duşakabinizin ömrü kullanım sıklığına bağlı olarak ve bakım görüp görmemesine bağlı olarak değişebilir. Dolayısıyla gerekli bakım adımlarını ve temizlik rutinlerini aksatmadığınızda duşakabinizi ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. 


Vitra Duşakabinlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Vitra duşakabinlerinin fiyatı, renklerine, büyüklüklerine ve tekneli olup olmamasına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Hemen hemen her kullanıma ve alana uygun olarak üretilebilen bu duşakabinler fiyat aralığı olarak da oldukça geniş bir seçeneğe sahiptir. 

Kaliteli malzemesi ve tecrübeli bir üretici garantisiyle Vitra duşakabinlerine Decoverse’in internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Online alışveriş yapabilir ve canlı destek hatlarından da yardım alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Decoverse internet mağazasından size en uygun seçeneği seçmektir. Her bütçeye uygun hem estetik açıdan hem de kullanım açısından size göre bir Vitra duşakabinine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen Decoverse’in danışma hatlarından bilgi almayı unutmayın


{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "1d861cd0-2eb2-4e7a-a983-66867c11a4e9", "name": "Vitra Duş Kabin 65650002264 Sürgülü Oval, 90 Cm, Parlak Gümüş Profil", "price": "17344", "old_price": "22901", "url": "/vitra-dus-kabin-65650002264-surgulu-oval-90-cm-parlak-gumus-profil/", "brand": "Vitra", "variant": "Krom", "category": "Ürünler / Yıkanma Alanları / Duşlar / Duş Kabini", "position": 1, "dimension11" : "1", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/03/18/1511777/9f14969b-206e-49d0-ad79-170e01bcad67.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697334561424", "dimension16": " 22901 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "Cam, Alüminyum", "dimension20": "", "pk": "41264" }, { "id": "3ee01994-5e7d-4544-a518-a00489cb3040", "name": "Vitra Duş Kabin 65650002282 Sürgülü Oval, 90 Cm, Mat Siyah Profil", "price": "20153", "old_price": "25191", "url": "/vitra-dus-kabin-65650002282-surgulu-oval-90-cm-mat-siyah-profil/", "brand": "Vitra", "variant": "", "category": "Ürünler / Yıkanma Alanları / Duşlar / Duş Kabini", "position": 2, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/01/04/1162357/a01308a9-b94c-4e2d-8f04-d798b7d1e562.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697334561608", "dimension16": " 25191 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "41266" } ] }
Karşılaştır