{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Teta Home 0 ürün listelendi

Teta Home 0 ürün listelendi

Filtreleri Temizle

Aradığınız ürünü bulamadık 🙁

Size özel diğer ürünlere göz atarak evinizdeki değişimi başlatabilirsiniz.
Ürünleri Listele

Teta Home

2019 yılından beri faaliyet gösteren Teta Home, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutan prensipleriyle eviniz için akıllı, şık ve ergonomik ürünler sunar. Geniş kapasiteli üretim tesisleri ve uzman ekipleriyle öne çıkan marka, aynı zamanda dekorasyon alanındaki günceL trendleri de yakalar. Sağlam, güvenilir ve kaliteli malzemelerle üretilen kapı ve banyo dolabı modelleri, modern ve görsel zevki yüksek alanlar yaratmanıza imkan sağlar. Siz de Teta Home ürünlerini Decoverse banyo mobilyaları kategorisinde bulabilir, beklentilerinize ve stil zevklerinize uygun ürünleri belirleyebilirsiniz.


Teta Home Ürünleri ve Özellikleri

Teta Home, yalnızca mobilya ürünleri üretmekten çok daha fazlasını hayal ederek aynı zamanda evinize ilk gelenlerin akıllarında kalacak güçlü deneyimler yaratmayı amaçlar. Bu doğrultuda son teknoloji ve standartları takip ederek banyo dolapları ve iç kapılar gibi ürünlerde fark yaratır. İşte Teta Home ürünlerinin genel özellikleri:

  • Eğitimli ve uzman personel her aşamada kullanıcı ve kalite odaklı çalışarak yaşama değer katan ürünleri sizlerle buluşturmayı hedefler.
  • Tüm mobilya ve dekorasyon ürünlerinde sürdürülebilir malzemeleri tercih eden Teta Home, yalnızca bugüne değil geleceğe karşı da sorumluluk duygusuyla hareket eder.
  • Tasarladığı her üründe iç mimari ve dekorasyon trendlerine yön vererek evinize fark edilir estetik vurgular ekler.
  • Banyo dolaplarında premium, smart ve extra serisi gibi farklı zevk ve beklentilere uygun çözümler geliştirir.
  • En küçük banyolardan geniş yaşam alanlarına kadar ürünlerin her biri farklı beklentileri karşılayabilir.


Teta Home'nin Öne Çıkan Ürünleri ve Kategorileri Hangileridir?

Teta Home, mobilyacılık alanında kendini kanıtlayan ürünleriyle modern zevkleri olan ve kalite beklentisi yüksek kullanıcılara hitap eder. Teta Home, MDF kapı ve banyo dolabı ile Türkiye’nin her noktasında kullanıcıların beğenisini kazanan bir markadır. Aşağıda Teta Home’un en sevilen ürünlerini ve kategorilerini bulabilirsiniz.


Teta Home İç Oda Kapı

Teta Home banyo kapıları stil ile pratikliği dengeler. İç kapılar pratik bir işlev görmenin yanı sıra banyonun şıklığını yükseltmeye yardımcı olur. Trend, Style, Luxury, Panel ve Melamin serisinde farklı beklenti ve stil ihtiyaçlarına uyumlu ürünler yer alır. Marka, MDF koleksiyonuna çok çeşitli kapı stillerine dahil eder. Kapının bir veya her iki yüzünde yer alan çeşitli paneller banyo veya tuvalet gibi alanlar için kullanışlıdır. Camlı kapılar veya buzlu cam eklentili kapılar, evinizdeki veya banyonuzdaki alanı görsel olarak artırır ve mahremiyetinizi korurken odayı ışıkla doldurur.


Teta Home Banyo Mobilyaları

Teta Home banyo mobilyaları alanındaki uzmanlığını en son yenilik ve trendlerle buluşturarak sektörde lider bir marka olma unvanını taşır. Birinci sınıf ray ve dolap sistemleri, Teta Home banyo dolabı çeşitlerinin ergonomik ve konforlu bir kullanıcı deneyimi sunmasını sağlar. Aşağıda banyo mobilyaları kategorisinin en popüler ürünlerini bulabilirsiniz:

  • Teta Home Banyo Dolabı Seti: Extra, Premium ve Smart serisindeki banyo dolabı setleri, aynalı dolap, lavabo, boy dolabı ve raf gibi çeşitli mobilyaların aynı takım içerisinde sunulduğu ürünlerdir. Kompakt bir şekilde banyonuza şıklık katan ve işlev kazandıran setler birinci sınıf malzemeleri sayesinde neme karşı uzun ömürlü kalite sunar.
  • Teta Home Aynalı Dolap: Teta Home, küçük veya büyük banyolarda şık ve modern yaşam alanları oluşturmak için aynalı dolaplar tasarlar. Birinci sınıf kaliteli aynalı dolap, entegre LED ışık sistemleriyle banyonuzu keyifli bir deneyim alanına çevirir.
  • Teta Home Boy Dolabı: Birinci sınıf MDF lake malzemelerle üretilen boy dolapları, geniş banyolarda daha düzenli ve şık atmosfer yaratmak için idealdir. Beyaz, siyah, gri, yeşil veya Teta Home antrasit MDF banyo dolabı modelleri kaliteli fren sistemleri ve ergonomik kulplarıyla öne çıkar.


Teta Home'nin Banyo Dolaplarının Çok Tercih Edilmesinin Nedenleri Nelerdir?

Teta home banyo dolaplarında uluslararası kalite ve standartlarına uygun üretim yaparak kullanıcılara güvenilir, uzun ömürlü ve ergonomik ürünler sunduğunu garanti eder. TSE onaylı ve E1 sertifikasına sahip ürünler müşteri memnuniyeti odaklı şekilde sunulur. 2 yıl garantili ürünler herhangi bir sorunda markanın her zaman satış sonrası destek ekibi tarafından çözülür. Ayrıca tüm banyo dolabı takımı ve tekli ürünleri montaja hazır bir şekilde teslim alınır.

Siz de şıklığı ve kalitesi tescillenmiş birinci sınıf Teta Home banyo mobilyaları için Decoverse ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
Karşılaştır