{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Serel Klozet Kapağı 7 ürün listelendi
Filtrele

Serel Klozet Kapağı 7 ürün listelendi

Kategoriler
Klozetler ve Lavabolar (7)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
250-750 ₺ (1) 750-2000 ₺ (4) 2000-5000 ₺ (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Marka
Serel (7)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Renk
Beyaz (7)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
934.80
2158.65
2015.97
632.22
833.94
1013.52
1370.22
Kategoriler Fiyat Marka Renk Satıcılar Derinlik Kapanma tipi Tasarım şekli
Ürünleri Listele


Serel Klozet Kapağının Özellikleri Nelerdir?

Serel klozet kapakları kullanışlı ve sağlamlık açısından birçok özelliğe sahiptir. Dayanıklılık açısından oldukça uzun ömürlü olan Serel klozet kapakları sert çizilmelere, kırılmalara ya da uzun kullanımlarda kararmalara karşı dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen Serel klozet kapakları yavaş kapanma özellikleriyle de oldukça konforlu bir kullanım sağlarlar. 

Serel klozet kapaklarını birçok farklı şekillerde ve özelliklerde bulabilirsiniz. Bazı modelleri şunlardır: 

 • Serel Smart Rimless asma klozet kapağı, 

 • Serel Zeta klozet kapağı, 

 • Serel Beta klozet kapağı, 

 • Serel Beta Slim klozet kapağı, 

 • Serel Hygiene klozet kapağı, 

 • Eca Serel klozet kapağı. 

Thermoplast, duroplast maddelerinden yapılan Serel klozet kapakları dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım garantisi de vermektedir.  Bununla beraber kolayca temizlenebilir pürüzsüz tasarımlarıyla da kullanım sonrası kolaylık sağlar. Çeşitli boyutlarda üretilen Serel klozet kapakları çocuk, engelli, yetişkin kullanımlarına uyum sağlar ergonomik yapısı dolayısıyla da rahatlıkla tercih edilebilir ürünlerdir. Bunun yanında Serel klozet kapakları temizlik ve hijyen sağlama konusunda da zorluk çıkarmayan kolay kullanılan ürünlerdir.


Serel Klozet Kapağını Nasıl Takılır?

Serel klozet kapaklarının montajı oldukça kolaydır. 

 • Öncelikle Serel klozet kapağınızı ambalajından çıkarın ardından kapağı takmak için gerekli olan Serel klozet kapağı montaj setini, vida, conta gibi yardımcı ürünleriyle eksiksiz bir şekilde size ulaşmış olduğundan emin olun, kontrol edin. 

 • Serel klozet kapağı montaj parçalarının kontrolü ardından klozetin temizliğini yapın ve klozet kapağını takmadan önce hijyenik bir ortam oluşturun. Bu hem işlem sırasında hem de daha sonra klozetinizde bakteri oluşumunu engeller. Klozetin alt kısımlarında yer alan vida deliklerine vidaları yerleştirin ve üzerine klozeti koyun. Bu vidalar Serel klozet kapağının klozetin üstünde sabit bir şekilde durmasını sağlayacaktır. 

 • Eğer klozet kapağınız yavaş kapanan bir Serel klozet kapağıysa montaj için klozet kapağının üst kısmındaki menteşeleri de yerlerine yerleştirin. Serel klozet kapağı amortisörleri böylece klozetinizi sessiz bir şekilde kapatmanıza yardımcı olur.  Tüm bunları yaparken doğru vidaları doğru yerlere taktığınızdan ve yeteri kadar sıktığınızdan emin olun. 

 • Montaj işlemi tamamlandıktan sonra klozet kapağının yerine oturup oturmadığını kontrol edin. 

Tüm bunların ardından Serel klozet kapağının klozete monte edilen detay kısımlarının ilerleyen zamanlarda bakteri oluşturmaması açısından kauçuk gizleme aparatlarıyla vidaları kapatın. Tüm bunların ardından Serel tuvalet kapağınızı güvenle ve sağlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.


Serel Klozet Kapakları Nasıl Temizlenir?

Serel klozet kapakları temizlik açısından pürüzsüz ve kaliteli malzemeden yapılmış olması dolayısıyla oldukça kolay bir deneyim sağlar. 

 • Öncelikle ağır klor bazlı temizlik ürünlerini kullanmamaya çalışın. 

 • Serel klozet kapakları temizlendikten sonra hijyeni uzun süre muhafaza edecektir. Yumuşak bir klozet bezi veya süngeri ile temizliğinizi sürdürebilirsiniz. Sert kıllı fırçalardan da temizlik süresince kaçınmanız gereklidir. Zamanla klozet kapağınızın aşınmasına ve çizilen yerlerin bakteri ve mikrop dolmasına neden olabilir. 

 • En kolay adımlarıyla öncelikle klozet kapağınızı sıcak bir su yardımıyla deterjansız dezenfekte edebilirsiniz. 

 • Ardından ılık bir suyun içine kullanmakta olduğunuz bir deterjandan döküp yumuşak bir şekilde klozet kapağınızı silin. Ağır kimyasallar kullanmaya özen gösterin çünkü ağır kimyasallar hem klozet kapağınıza hem de solunum yoluyla size ciddi zararlar verebilir. Ayrıca klozet kapağınızın renginin solmasına yol açabilir. 

 • Klozet kapağınızın yüzeyini sildikten sonra detaylarını temizleyebilirsiniz. İsterseniz detay temizliğini daha önce de yapabilirsiniz. 

 • Bu temizlik sırasında dikkat etmeniz gereken başka bir nokta ise klozet kapağınızın klozete monte edildiği yerleri fazla oynatmamanızdır. Aksi taksirde klozet kapağınızın sabitliği bozulabilir. 

 • Yumuşak bir bezle detayları da temizledikten sonra durulama işlemine geçebilirsiniz bu aşamada deterjan kullanmadan dilerseniz ılık bir su yardımı ile bilhassa teninize temas edecek yerleri deterjandan arındırdığınıza emin olun aksi takdirde deterjan kalıntıları cildinize zarar verebilir. 

 • Su ile yaptığınız temizlik işlemleri bittikten sonra kurulayın ve kullanıma devam edebilirsiniz. Uzun sürekli hijyenik bir kullanım için haftada en az 2 kere klozetinizi ve buna bağlı olarak klozet kapağınızı temizleyin. Uzun bir temizlik yapamadığınız zamanlarda alkollü bir takım temizlik ürünleri ile yalnızca klozet kapağınızı silerek hijyen sağlayabilirsiniz.

Serel Klozet Kapaklarının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Serel klozet kapaklarının sağlamlığı muhafaza etmek için birtakım hususlara dikkat etmeniz gerekir, bunlardan ilki klozet kapağınızın hijyenidir. Serel klozet kapağınızı düzenli olarak temizliğini sağladığınız takdirde mikrop ve bakteri tutma olasılığını buna bağlı olarak da çürümesini engelleyebilirsiniz. Temizlik için doğru hijyen ürünlerini de kullandığınızdan emin olun. Ağır kimyasallarla temizlik yapmaktan ve klorlu maddelerden kaçının bu hem Serel klozet kapağınızın solmasını engeller hem de sizi bir takım cilt sorunları ile karşı karşıya getirmemiş olur. 

Bir başka husus ise Serel klozet kapağınızın sabitliğini zaman zaman kontrol etmenizdir. Klozet kapakları zaman içinde vidalarından hem kullanım sıklığı hem de suyla temasından dolayı gevşeyebilir. Vidaları gevşemiş olan klozet kapağınız klozete tam olarak sabitliğini koruyamadığı için kullanım esnasında kırılmalara ve çatlamalara yol açabilir. Klozet kapağınızı taşınma ve herhangi bir tadilat sırasında güneş ışığına maruz bırakmayın. Bu hem Serel klozet kapağınızın rengini solduracak hem de ana malzemesine zarar verecektir.

Serel Klozet Kapaklarının Ortalama Ömrü Ne Kadardır ?

Serel klozet kapaklarının ortalama ömürleri kullanım sıklıklarına ve düzenli hijyen sağlama durumlarına göre değişkenlik gösterir. 5 ila 10 yıl arası olarak verilebilecek bu süreç kaliteli Serel klozet kapakları için oldukça uzundur. Serel klozet kapaklarına uygun bir bakım yapıldığı müddetçe sizlere çok daha uzun yıllar boyunca kullanım sağlayacaktır. Düzenli bakım Serel klozet kapağınızın hem aşınmasını engeller hem de bir sorun olduğunda acil bir şekilde müdahale etmenizi sağlar. 

Bunun yanında Serel klozet kapağınızın ömrünü uzatmak için henüz ilk kullanımdan itibaren doğru bir montaj işlemi yaptığınızdan emin olun aksi takdirde yerine oturmamış ve tam olarak iyi bir şekilde sıkılmamış vidalar oynama yapabilir ve serel klozet kapağınızın klozetten ayrılmasına neden olabilir. Bu durum da kullanım esnasında bazı kazalara yol açabilir ve klozet kapağınızın kırılmasına neden olabilir. Bundan dolayı montaj işlemi sırasında talimatları tam olarak yerine getirdiğinizden emin olun. Unutmayın ki düzenli bakım ve özenli kullanım kaliteli olan Serel klozet kapaklarınızı oldukça uzun bir süre kullanmanıza yardımcı olabilir.


Serel Klozet Kapaklarının Fiyat Aralığı Nedir?

Serel klozet kapakları büyüklükleri, yavaş ve hızlı kapanabilir özelliği ve şekli dolayısıyla farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Serel klozet kapakları kullanım zenginliği sunması açısından sizin konforunuzu ve bütçenizi düşünür. Kaliteli malzemesi ve tecrübeli bir üreticinin ürünleri olan Serel klozet kapaklarına Decoverse’in internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Online alışveriş yapabilir ve canlı destek hatlarından da yardım alarak size en uygun yapıda ve fiyatta Serel klozet kapaklarını seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Decoverse internet mağazasından size en uygun Serel klozet kapağını seçmektir. Her bütçeye uygun hem estetik açıdan hem de kullanım açısından size göre bir Serel klozet kapağı mutlaka vardır. Detaylı bilgi için lütfen Decoverse’in danışma hatlarından bilgi almayı unutmayın. 


{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "8690365070934_2d3b5eff-0817-43c8-bef", "name": "Serel Irmak Slim Yavaş Kapanan Klozet Kapağı 150400120012", "price": "934.80", "old_price": "934.80", "url": "/serel-irmak-slim-yavas-kapanan-klozet-kapagi-150400120012/", "brand": "Serel", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 1, "dimension11" : "240", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/04/27/654188/3076eeaf-ecbf-402f-81be-6de48438d680.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8690365070934", "dimension16": " 934.80 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "28268" }, { "id": "86903650659613_ebd2dd4d-17b7-4316-ab", "name": "Serel Zeta Slim Yavaş Kapanan Klozet Kapağı 223zs00002", "price": "2158.65", "old_price": "2158.65", "url": "/serel-zeta-slim-yavas-kapanan-klozet-kapagi-223zs00002/", "brand": "Serel", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 2, "dimension11" : "30", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/04/27/654210/a017d419-1d6f-48a7-a395-a1954620f736.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "86903650659613", "dimension16": " 2158.65 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "28278" }, { "id": "8690365065978_5d8deca9-6bbe-47ae-86c", "name": "Serel Beta Slim Yavaş Kapanan Klozet Kapağı 223bs00002", "price": "2015.97", "old_price": "2015.97", "url": "/serel-beta-slim-yavas-kapanan-klozet-kapagi-223bs00002/", "brand": "Serel", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 3, "dimension11" : "49", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/04/27/654195/5f34cbc5-f93b-48e9-a1e4-5156936e8604.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8690365065978", "dimension16": " 2015.97 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "28273" }, { "id": "150400120006_3527606f-c2a3-46f3-ba2f", "name": "Serel Fulya Akdeniz Klozet Kapağı 150400120006", "price": "632.22", "old_price": "632.22", "url": "/serel-fulya-akdeniz-klozet-kapagi-150400120006/", "brand": "Serel", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 4, "dimension11" : "147", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/04/27/654227/07ed71e1-a028-4ff4-9600-d3db7e2a853a.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "150400120006", "dimension16": " 632.22 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "28288" }, { "id": "8690365070798_a8309743-4400-4b32-9a5", "name": "Serel Anemon Slim Yavaş Kapanan Klozet Kapağı 150400120009", "price": "833.94", "old_price": "833.94", "url": "/serel-anemon-slim-yavas-kapanan-klozet-kapagi-150400120009/", "brand": "Serel", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 5, "dimension11" : "93", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/04/27/654207/75f20db8-b7e6-452f-af26-af567bedd5f5.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8690365070798", "dimension16": " 833.94 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "27797" }, { "id": "8690365052985_ef6684b5-0a48-4d8f-a64", "name": "Serel Gediz Droplast Klozet Kapağı 2276100002", "price": "1013.52", "old_price": "1013.52", "url": "/serel-gediz-droplast-klozet-kapagi-2276100002/", "brand": "Serel", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 6, "dimension11" : "225", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/04/27/654214/43a0fe67-0774-4268-b132-5552d99dd563.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8690365052985", "dimension16": " 1013.52 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "27799" }, { "id": "8693261040858_b2c563d7-1920-4002-87c", "name": "Serel Paleimon Çocuk Klozet Kapağı 150400120031", "price": "1370.22", "old_price": "1370.22", "url": "/serel-paleimon-cocuk-klozet-kapagi-150400120031/", "brand": "Serel", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 7, "dimension11" : "1", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/04/27/651124/6e967cc4-1f82-4e8b-8f4a-3d391518015d.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8693261040858", "dimension16": " 1370.22 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "28539" } ] }
Karşılaştır