{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Nkp Klozet Kapağı 28 ürün listelendi
Filtrele

Nkp Klozet Kapağı 28 ürün listelendi

Kategoriler
Klozetler ve Lavabolar (28)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
250-750 ₺ (18) 750-2000 ₺ (10)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Marka
Nkp (28)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Renk
Beyaz (9)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
600 450
682.99 555.19
800 590
800 590
1200 990
800 470
446
1500 850
1500 1100
408
457
499 399
700 460
1000 800
435
1171 933.40
1171 933.40
1001 950
1500 1350
312
1000
904.40
700 410
800 490
414
530
530
Kategoriler Fiyat Marka Renk Satıcılar Derinlik Genişlik Kapanma tipi Tasarım şekli
Ürünleri Listele

NKP Klozet Kapağının Özellikleri Nelerdir?

NKP klozet kapakları kullanım kolaylığı ve uzun yıllar sürdürülebilir bir işlev görmesi açısından oldukça fazla özelliğe sahiptirler. Dayanıklı malzemelerden yapılan nkp klozet kapakları birçok tuvalete ve konfora sahip ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. 

Bu ürünlerden bazıları: 

Bu modelleri dışında amortisörlü, yavaş kapanan klozet kapakları da mevcuttur, bu modellerden bazıları: 


Yetişkin, çocuk ve engelli tuvaletleri için tercih edebileceğiniz NKP klozet kapakları kullanım kolaylığı sağlarken estetik açıdan da banyonuza modern bir görüntü katmanıza yardımcı olacaktır. Kare ve elips modelleri de bulunan NKP klozet kapakları banyonuza arzu ettiğiniz modern görünümü sunacaktır. Bununla beraber tak-çıkar modelleri de mevcuttur. Bu modeller kullanım kolaylığı sağlaması açısından da oldukça avantajlıdır. 

NKP Klozet Kapağını Nasıl Takılır?

NKP klozet kapakları kolay bir montaj işlemi sağlamaktadır fakat dilerseniz profesyonel bir yardım alarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Aldığınız nkp klozet kapağını öncelikle ambalajından çıkarınız. İçinden çıkacak olan birleştirme materyallerini dikkatle kontrol ediniz eksik olmadığından emin olunuz.

 • Ardından klozet kapağınızı yerleştireceğiniz alanı temizleyiniz ve sıhhi bir ortam oluşturun. Bu temizlik hem montaj sırasında hem de daha sonra kullanacağınız klozet kapağınız için temiz bir kullanım sağlayacaktır. 

 • Bunun yanı sıra aldığınız NKP klozet kapağınızın klozete tam bir uyum içinde olmasına özen gösteriniz. 

 • Ölçülerini doğru ölçtüğünüze emin olunuz. 

 • Klozetinizden ne büyük ne de küçük olmalıdır. Ambalajından çıkardığınız klozet kapağınızı klozetinizin üzerine konumlandırınız. 

 • Klozetinizde bulunan delikler ile klozet kapağınızın deliklerinin birebir örtüştüğüne emin olduktan sonra menteşelerini yerleştiriniz. Bu adımda menteşeleri doğru yerleştirmeye özen gösteriniz. Eğer satın aldığınız NKP klozet kapağınız amortisörlü ise amortisör menteşelerini de üst kısma yerleştiriniz. Böylece klozet kapağınız yavaş ve sessiz bir şekilde kapanır. 

 • Tüm bunları yaparken doğru vidaları doğru yerlere taktığınızdan ve yeteri kadar sıktığınızdan emin olun. Montaj işlemi tamamlandıktan sonra klozet kapağının yerine oturup oturmadığını kontrol edin. 

Tüm bunların ardından NKP klozet kapağının klozete monte edilen detay kısımlarının ilerleyen zamanlarda bakteri oluşturmaması açısından kauçuk gizleme aparatlarıyla vidaları kapatın. Tüm bunların ardından NKP tuvalet kapağınızı güvenle ve sağlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

NKP Klozet Kapakları Nasıl Temizlenir?

Nkp klozet kapaklarınızı uzun yıllar deforme olmadan kullanabilmek için düzenli aralıklarla temizlemeniz ve arınık etmeniz gerekmektedir. Temizlik işlemini mümkün olduğunca güçlü ama sert kimyasallar kullanmadan yapmalısınız. 

 • Bunun için öncelikle klozet kapağınızı ılık bir suya katacağınız deterjanla siliniz. Klozet kapağınızı çizmeden silecek yumuşak biz bez kullanmanız gerekmektedir.  

 • Sert kıllı fırçalardan temizlik süresince kaçınınız. Çünkü sert kıllı fırçalar klozet kapağınızı çizer zamanla görüntü olarak kötü görünebilecek bu hasar aynı zaman sıhhi olarak da bir takım sıkıntılar yaratabilir. Mikro düzeyde veya daha büyük çiziklerde zamanla bakteri birikimi meydana gelebilir hem sağlık açısından hem de görüntü açısından hoş olmayacak sonuçlar ortaya çıkarabilir. Dolayısıyla mümkün olduğunda yumuşak bir sünger ya da bez ile temizlik yapmanız gerekmektedir. 

 • NKP klozet kapağınızın yüzeyini deterjanlı bir suyla sildikten sonra detay temizliğine geöebilirsiniz. Bu aşamada klozet kapağınızın klozete sabitlenen vida ve conta yerlerinin etrafını yumuşak bir şekilde siliniz. Daha uçlarda kalan birleşim yerlerini dilerseniz ulaşım zorluğu yaşatacağı için sadece dezenfektan sıkarak ve ardından durulayarak da temizleyebilirsiniz. 

 • Detay temizliğinden sonra önemli bir aşama olan durulama aşamasına geçebilirsiniz. Bu aşama sağlığınız için oldukça önemlidir çünkü klozet kapağınızda kalacak olan deterjan birikintisi teninize temas edeceği için herhangi bir tahrişe neden olabilir. Bunun önüne geçebilmek için mutlaka bol suyla klozet kapağınızı durulayınız.

 • Temizlik aşamasında kullanacağınız deterjanların tanecikli olmamasına ve ağır klor içeren maddelerden oluşmadığına dikkat ediniz. 

 • Temizlik sırasında hem size hem de klozet kapağınıza ciddi zararlar verebilecek bu maddeler zamanla klozet kapağınızda bir tahribata neden olabilir. 

 • Durulama aşamasından sonra kuru bir bezle klozet kapağınızı sudan arındırabilir kurulayabilirsiniz. Islak kalması bakteri oluşumuna neden olabilir. Kurulama işlemi sırasında yumuşak pamuklu bir temizleme bezinden faydalanabilirsiniz. 

Bu işlemden sonra nkp klozet kapağınızı günlük kullanıma devam edebilirsiniz.

NKP Klozet Kapaklarının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

NKP klozet kapaklarının sağlamlığı muhafaza etmek için birtakım hususlara dikkat etmeniz gerekir, bunlardan ilki klozet kapağınızın hijyenidir. NKP klozet kapağınızı düzenli olarak temizliğini sağladığınız takdirde mikrop ve bakteri tutma olasılığını buna bağlı olarak da çürümesini engelleyebilirsiniz. Temizlik için doğru hijyen ürünlerini de kullandığınızdan emin olun. Ağır kimyasallarla temizlik yapmaktan ve klorlu maddelerden kaçının bu hem NKP klozet kapağınızın solmasını engeller hem de sizi bir takım cilt sorunları ile karşı karşıya getirmemiş olur. 

Bir başka husus ise NKP klozet kapağınızın sabitliğini zaman zaman kontrol etmenizdir. Klozet kapakları zaman içinde vidalarından hem kullanım sıklığı hem de suyla temasından dolayı gevşeyebilir. Vidaları gevşemiş olan klozet kapağınız klozete tam olarak sabitliğini koruyamadığı için kullanım esnasında kırılmalara ve çatlamalara yol açabilir. Klozet kapağınızı taşınma ve herhangi bir tadilat sırasında güneş ışığına maruz bırakmayın. Bu hem NKP klozet kapağınızın rengini solduracak hem de ana malzemesine zarar verecektir.

NKP Klozet Kapaklarının Ortalama Ömrü Ne Kadardır?

NKP klozet kapaklarının ortalama ömürleri kullanım sıklıklarına ve düzenli hijyen sağlama durumlarına göre değişkenlik gösterir. 5 ila 10 yıl arası olarak verilebilecek ortalama ömürleri,  kaliteli NKP klozet kapakları için oldukça uzundur. NKP klozet kapaklarına uygun bir bakım yapıldığı müddetçe sizlere çok daha uzun yıllar boyunca kullanım sağlayacaktır. Düzenli bakım NKP klozet kapağınızın hem aşınmasını engeller hem de bir sorun olduğunda acil bir şekilde müdahale etmenizi sağlar. 

Bunun yanında NKP klozet kapağınızın ömrünü uzatmak için henüz ilk kullanımdan itibaren doğru bir montaj işlemi yaptığınızdan emin olun aksi takdirde yerine oturmamış ve tam olarak iyi bir şekilde sıkılmamış vidalar oynama yapabilir ve NKP klozet kapağınızın klozetten ayrılmasına neden olabilir. Bu durum da kullanım esnasında bazı kazalara yol açabilir ve klozet kapağınızın kırılmasına neden olabilir. Bundan dolayı montaj işlemi sırasında talimatları tam olarak yerine getirdiğinizden emin olun. Unutmayın ki düzenli bakım ve özenli kullanım kaliteli olan NKP klozet kapaklarınızı oldukça uzun bir süre kullanmanıza yardımcı olabilir.


NKP Klozet Kapaklarının Fiyat Aralığı Nedir?

NKP klozet kapakları hemen hemen her bütçeye uygun bir klozet kapağı seçeneği sunar. Kaliteli malzeme ve uygun fiyat ile hem size hem de bütçenize uygun bir NKP klozet kapağı mutlaka vardır. Fiyat değişimlerini etkileyebilecek durumlar NKP klozet kapağının büyülüğü, amortisörlü olup olmaması ve şekli itibariyle olabilir. NKP klozet kapaklarına Decoverse’in internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Online alışveriş yapabilir ve canlı destek hatlarından da yardım alarak size en uygun yapıda ve fiyatta NKP klozet kapaklarını seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Decoverse internet mağazasından size en uygun NKP klozet kapağını seçmektir. Her bütçeye uygun hem estetik açıdan hem de kullanım açısından size göre bir NKP klozet kapağı mutlaka vardır. Detaylı bilgi için lütfen Decoverse’in danışma hatlarından bilgi almayı unutmayın. 

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "8697424943031_d6092ef6-2e14-4dd9-912", "name": "Nkp Smart Yavaş Kapanan ( Soft ) Amortisörlü Klozet Kapağı", "price": "450", "old_price": "600", "url": "/nkp-smart-yavas-kapanan-soft-amortisorlu-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 1, "dimension11" : "245", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/7920/4404f76b-4ce0-4eb3-bdfd-066a34c14415.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424943031", "dimension16": " 600 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "Termoplast", "dimension20": "", "pk": "7283" }, { "id": "8697424943376_d86ad3e2-2694-4b14-925", "name": "Nkp Sedef Kare Yavaş Kapanan (soft) Klozet Kapağı", "price": "555.19", "old_price": "682.99", "url": "/nkp-sedef-kare-yavas-kapanan-soft-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 2, "dimension11" : "5", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/7930/54879c91-5123-498c-9dd5-b3d2f9c39abb.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424943376", "dimension16": " 682.99 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "7286" }, { "id": "8697424943406_c3ff629b-fa0c-4283-857", "name": "Nkp Üniversal Çocuk Adaptörlü \u0026 Yavaş Kapanan Klozet Kapağı", "price": "590", "old_price": "800", "url": "/nkp-universal-cocuk-adaptorlu-yavas-kapanan-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 3, "dimension11" : "101", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/7915/49e6aef8-dd6d-4397-875b-04e27dc522bc.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424943406", "dimension16": " 800 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "Termoplast", "dimension20": "", "pk": "7280" }, { "id": "KLZCKKPKNKP_f79dc227-0ec3-4aad-a36d-", "name": "Nkp Tak \u002D Çıkar Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı Kapak", "price": "590", "old_price": "800", "url": "/nkp-tak-cikar-cocuk-adaptorlu-yavas-kapanir-klozet-kapagi-kapak/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 4, "dimension11" : "37", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/08/28/1195235/17c19a19-ad2c-4fa5-83cf-e1907515cb1b.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "KLZCKKPKNKP", "dimension16": " 800 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "468926" }, { "id": "ULMK-0400NKP_04a24f96-7162-44e3-844a", "name": "Nkp Nice Duroplast Yavaş Kapanan Klozet Kapağı Metal Menteşe Üstten Sıkmalı", "price": "990", "old_price": "1200", "url": "/nkp-nice-duroplast-yavas-kapanan-klozet-kapagi-metal-mentese-ustten-sikmali/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 5, "dimension11" : "16", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1177833/442b22be-57c1-44ab-b667-280980637857.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "ULMK-0400NKP", "dimension16": " 1200 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46662" }, { "id": "SLİMİNCİ_5afc77f8-e8e9-4a23-82fd-03a", "name": "Nkp Slim İnci Yavaş Kapanan Soft Close Amarti̇sörlü Klozet Kapağı", "price": "470", "old_price": "800", "url": "/nkp-slim-inci-yavas-kapanan-soft-close-amartisorlu-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 6, "dimension11" : "96", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1182014/e29f52eb-0f39-4093-a755-fa2005f288b3.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "SLİMİNCİ", "dimension16": " 800 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46843" }, { "id": "8697424943369_90ee6e87-2a16-44a0-829", "name": "Nkp İnci Yavaş Kapanan Soft Close Amortisörlü Klozet Kapağı 0336", "price": "446", "old_price": "446", "url": "/nkp-inci-yavas-kapanan-soft-close-amortisorlu-klozet-kapagi-0336/", "brand": "Nkp", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 7, "dimension11" : "73", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/7918/48ff4013-f57b-4578-9038-ecfa0b0335d1.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424943369", "dimension16": " 446 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "Termoplast", "dimension20": "", "pk": "7282" }, { "id": "ULMK-0403NKP_28fd3055-667b-4955-9d0e", "name": "Nkp Arya Duroplast Metal Menteşeli Yavaş Kapanır Üstten Sıkmalı Klozet Kapağı", "price": "850", "old_price": "1500", "url": "/nkp-arya-duroplast-metal-menteseli-yavas-kapanir-ustten-sikmali-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 8, "dimension11" : "6", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1177845/a5c5513d-51e1-4519-9399-a3f21f7b010e.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "ULMK-0403NKP", "dimension16": " 1500 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46665" }, { "id": "ULMK-0411_6fb5583b-9f90-4699-bfca-38", "name": "Nkp Slim Elegance Duroplast Yavaş Kapanan Klozet Kapağı 0411", "price": "1100", "old_price": "1500", "url": "/nkp-slim-elegance-duroplast-yavas-kapanan-klozet-kapagi-0411/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 9, "dimension11" : "10", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1177831/6a9badb6-4e28-4676-958f-f74b09f74835.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "ULMK-0411", "dimension16": " 1500 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46586" }, { "id": "8975383579704_62f5cea2-6bed-4d65-914", "name": "Nkp Zümrüt Slim İnce Kare Yavaş Kapanan Klozet Kapağı", "price": "408", "old_price": "408", "url": "/nkp-zumrut-slim-ince-kare-yavas-kapanan-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 10, "dimension11" : "8", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/7923/e4603c42-ddc0-4044-b0a7-168d9311fc3b.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8975383579704", "dimension16": " 408 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "6776" }, { "id": "8697424943383_e3a4e9e0-8fe1-4437-a81", "name": "Nkp İnci Slim Thermoplast Yavaş Kapanan Amortisörlü Klozet Kapağı", "price": "457", "old_price": "457", "url": "/nkp-inci-slim-thermoplast-yavas-kapanan-amortisorlu-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 11, "dimension11" : "31", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/7925/a750986f-203c-4983-b107-cfcbd5bba01b.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424943383", "dimension16": " 457 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "Termoplast", "dimension20": "", "pk": "7285" }, { "id": "ULMK-0304_269387e0-b6a9-43ba-a145-e9", "name": "Nkp İpek Thermoplast Yavaş Kapanır Üstten Sıkmalı Klozet Kapağı", "price": "399", "old_price": "499", "url": "/nkp-ipek-thermoplast-yavas-kapanir-ustten-sikmali-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 12, "dimension11" : "321", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1177846/973dbc58-9375-4523-8ef2-1aceb92b6ed4.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "ULMK-0304", "dimension16": " 499 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46666" }, { "id": "ULMK-0307NKP_dce15481-6aa5-4fa4-8be3", "name": "Nkp Çocuk Klozet Kapağı (sadece Çocuk Klozetlerine)", "price": "460", "old_price": "700", "url": "/nkp-cocuk-klozet-kapagi-sadece-cocuk-klozetlerine/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 13, "dimension11" : "6", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1177843/0d5b9c67-d835-4d2a-86fd-d27fc7c1e282.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "ULMK-0307NKP", "dimension16": " 700 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46664" }, { "id": "ULMK-0401_6e493b89-9f72-4b3e-bb4a-d0", "name": "Nkp Genesis Duroplast Yavaş Kapanan Klozet Kapağı 0401", "price": "800", "old_price": "1000", "url": "/nkp-genesis-duroplast-yavas-kapanan-klozet-kapagi-0401/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 14, "dimension11" : "6", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1177848/32d61e09-9ebe-4477-8962-1154bd5c7d5f.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "ULMK-0401", "dimension16": " 1000 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46692" }, { "id": "8697424943048_6553e6ec-46fe-4353-87c", "name": "Nkp İpek Sessiz Yavaş Kapanan Klozet Kapağı 0304", "price": "435", "old_price": "435", "url": "/nkp-ipek-sessiz-yavas-kapanan-klozet-kapagi-0304/", "brand": "Nkp", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 15, "dimension11" : "27", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/7922/41399537-b30d-4bef-b001-b18d27020762.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424943048", "dimension16": " 435 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "7284" }, { "id": "8697424944014_64e1c266-3f35-44dc-ab7", "name": "Nkp Genesis Amortisörlü+tak Çıkar Klozet Kapağı", "price": "933.40", "old_price": "1171", "url": "/nkp-genesis-amortisorlu-tak-cikar-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 16, "dimension11" : "14", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/09/20/1206306/2d46c2d3-ea5e-48f8-a711-83bcf1f904d9.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424944014", "dimension16": " 1171 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "475176" }, { "id": "8697424944021_d09896d6-ebf4-4561-975", "name": "Nkp Duroplast Elegance Metal Menteşe Takımı Üstten Sıkmalı Tak Çıkar Özelliği Kolay Temizlik", "price": "933.40", "old_price": "1171", "url": "/nkp-duroplast-elegance-metal-mentese-takimi-ustten-sikmali-tak-cikar-ozelligi-kolay-temizlik/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 17, "dimension11" : "10", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/19/1010280/55a8cdf2-73aa-44ea-9483-255bb3cc0a86.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424944021", "dimension16": " 1171 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46393" }, { "id": "0004520150402_eb0dd88e-ef7f-4b16-a7b", "name": "Nkp Elegance Amartisörlü Klozet Kapağı Duroplast\u002Dmodel 402", "price": "950", "old_price": "1001", "url": "/nkp-elegance-amartisorlu-klozet-kapagi-duroplast-model-402/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 18, "dimension11" : "4", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1177829/1c3a7f58-ce36-4836-87a1-783b0b6cedf9.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "0004520150402", "dimension16": " 1001 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46585" }, { "id": "ULMK-0412_c1f0cc4a-7186-4051-9ff9-75", "name": "Nkp Forte Duroplast Metal Menteşeli Yavaş Kapanır Klozet Kapağı", "price": "1350", "old_price": "1500", "url": "/nkp-forte-duroplast-metal-menteseli-yavas-kapanir-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 19, "dimension11" : "23", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1177836/91af8a9f-85cc-4e9d-9c89-d9f5448445e0.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "ULMK-0412", "dimension16": " 1500 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46663" }, { "id": "8697424943000_67e141cb-9fa3-4344-bf3", "name": "Nkp Akdeniz Thermoplast Klozet Kapağı 0300", "price": "312", "old_price": "312", "url": "/nkp-akdeniz-thermoplast-klozet-kapagi-0300/", "brand": "Nkp", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 20, "dimension11" : "14", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/7917/fb676503-26aa-4e80-ae34-94aeb6fa9ac7.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424943000", "dimension16": " 312 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "7281" }, { "id": "0350_a11e45fd-7ada-4250-968f-107d9ba", "name": "0350 \u002D Nkp Twi̇n Universal Çocuk Adaptörlü Klozet Kapağı Çocuk Yetişkin Klozet Kapağı", "price": "700", "old_price": "700", "url": "/0350-nkp-twin-universal-cocuk-adaptorlu-klozet-kapagi-cocuk-yetiskin-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 21, "dimension11" : "14", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/02/05/1288180/a4d1faaf-0d64-4c64-bbc6-b541654e63f6.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "0350", "dimension16": " 700 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "520528" }, { "id": "0348_fcf30457-fa78-46c0-bbc9-2465091", "name": "0348 \u002D Nkp Elegance Duroplast Amortisörlü Yavaş Kapanan Klozet Kapağı", "price": "1000", "old_price": "1000", "url": "/0348-nkp-elegance-duroplast-amortisorlu-yavas-kapanan-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 22, "dimension11" : "14", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/02/05/1288181/68bdec50-0ba9-46cf-8a1c-293149357821.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "0348", "dimension16": " 1000 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "520529" }, { "id": "8697424943062_0f84306d-5169-4a20-8e6", "name": "Nkp Thermopalst Royal Üstten Sıkmalı Tak Çıkar Özelliği Kolay Temizlik", "price": "904.40", "old_price": "904.40", "url": "/nkp-thermopalst-royal-ustten-sikmali-tak-cikar-ozelligi-kolay-temizlik/", "brand": "Nkp", "variant": "Beyaz", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 23, "dimension11" : "45", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/19/1010276/14334b24-3198-47d9-b381-f4961b0f4775.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424943062", "dimension16": " 904.40 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "Termoplast", "dimension20": "", "pk": "46402" }, { "id": "ULMK-0347GRND_881fbf1a-e6d7-414e-be6", "name": "Nkp Grande Thermoplast Yavaş Kapanan Tak\u002Dçıkar Klozet Kapağı", "price": "410", "old_price": "700", "url": "/nkp-grande-thermoplast-yavas-kapanan-tak-cikar-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 24, "dimension11" : "1", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1177828/a23d8699-c01f-41e1-8385-c64a24265d4e.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "ULMK-0347GRND", "dimension16": " 700 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46661" }, { "id": "ULMK-4073_60d02542-d40f-49f4-b8ad-51", "name": "Nkp Sli̇m Yavaş Kapanir Klozet Kapaği Zümrüt", "price": "490", "old_price": "800", "url": "/nkp-slim-yavas-kapanir-klozet-kapagi-zumrut/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 25, "dimension11" : "27", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/07/21/1177849/92c31dbb-5833-4982-b201-f275819bbdd8.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "ULMK-4073", "dimension16": " 800 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46588" }, { "id": "8975383580881_fc04bc03-02fe-4bed-8db", "name": "Nkp Slim Smart Thermoplast Yavaş Kapanan Klozet Kapağı 0302", "price": "414", "old_price": "414", "url": "/nkp-slim-smart-thermoplast-yavas-kapanan-klozet-kapagi-0302/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 26, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/10/04/1212660/148bcc26-8607-45eb-bda7-585893119886.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8975383580881", "dimension16": " 414 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "477608" }, { "id": "8697424943406111_e807d637-dfc1-4031-", "name": "Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Mıknatıslı Universal Klozet Kapağı", "price": "530", "old_price": "530", "url": "/cocuk-adaptorlu-yavas-kapanir-miknatisli-universal-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 27, "dimension11" : "49", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/16/994713/fb6b0f16-c6a8-4f54-ad34-9faccc792fe5.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697424943406111", "dimension16": " 530 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "469480" }, { "id": "869742494340611_0084573f-11fc-44ae-8", "name": "Universal Yavaş Kapanan Çocuk Adaptörlü Klozet Kapağı", "price": "530", "old_price": "530", "url": "/universal-yavas-kapanan-cocuk-adaptorlu-klozet-kapagi/", "brand": "Nkp", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Klozet Kapağı", "position": 28, "dimension11" : "49", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/16/994723/2d63a82d-bd94-4678-affd-d5ad700adf6c.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "869742494340611", "dimension16": " 530 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "46200" } ] }
Karşılaştır