{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Newarc Banyo Bataryası 18 ürün listelendi
Filtrele

Newarc Banyo Bataryası 18 ürün listelendi

Kategoriler
Batarya ve Musluklar (18)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
750-2000 ₺ (7) 2000-5000 ₺ (9) 10000-25000 ₺ (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Marka
Newarc (18)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Renk
Altın (1) Beyaz (3) Krom (8) Siyah (6)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
870
1390.80
957.60
1078.80
1890
1950
2098.80
2129
2450
1608
2900
2978.80
3185.60
3980
4103.75
4103.75
18000
21435
Kategoriler Fiyat Marka Renk Satıcılar Batarya çıkış tipi Batarya kullanım şekli Derinlik Genişlik Yükseklik
Ürünleri Listele


Newarc Banyo Bataryalarının Özellikleri Nelerdir?

Newarc banyo bataryaları oldukça kaliteli ve dirençli malzemelerden çeşitli kullanım kolaylığı sağlayan birtakım özelliklerle tasarlanmış bataryalardır. Uzun süre kullanımlarda dahi paslanmayan ve leke tutmayan özellikleriyle Newarc banyo bataryaları oldukça kullanışlıdır. 

Aynı zamanda birçok çeşit ile de sizlere farklı ürünler sunar. Modern, minimalist ve klasik tarzlardaki banyolarınızın hepsine uyum sağlayacak bir Newarc banyo bataryası mutlaka vardır. 

Siyah, gri, altın renkleri ve bu renklerin mat ve parlak yapıda olan çeşitleri ile Newarc banyo bataryaları çok çeşitlidir. İster tek ister çift açma kollu tercih edebilirsiniz. Tek kollu açma aparatını sağa sola çevirerek sıcak soğuk su dengesini ayarlayabilirken; çift kollu açma aparatında ise sıcak ve soğuk için ayrı birer kol kullanarak suyun ısısını ayarlayabilir suyun akış hızını da yine aynı yöntemle ayarlayabilirsiniz. 

Bunların dışında Newarc banyo bataryaları sizlere su tasarrufu sağlayan teknolojileri ile de hayatınızı kolaylaştırır. Ergonomik yapılarıyla da kullanım kolaylığı sağlayan Newarc banyo bataryaları suyun hızını ve ısısını ayarlamak için oldukça hassas bir kontrol sağlar. Birtakım elektrokimyasal etkileşimler dolayısıyla oluşabilir olan korozyonlara karşı bir üretilen Newarc bataryaları sizlere uzun bir kullanım ömrü de sunar. 

Bazı Newarc banyo batarya modelleri şunlardır: 


Newarc Banyo Bataryalarının Kurulumu Nasıl Yapılır?

Newarc banyo bataryanızı eski banyo bataryanız ile değiştireceksiniz hali hazırda bir tesisat kurulu olacağı için işiniz çok daha kolay ve hızlı olacaktır ama sıfırdan batarya kurulumu takacaksanız izlemeniz gereken basit adımlar sayesinde siz de banyonuza Newarc banyo bataryanızı kurabilirsiniz. 

 • Öncelikle yapmanız gereken Newarc banyo bataryanızı montaj için hazırlamanızdır.

 • Banyo bataryanızı kutusundan çıkardıktan sonra gerekli olan conta ve diğer montaj parçalarının tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmelisiniz. 

 • Bu kontrollerden sonra bataryanızı yerleştireceğiniz alanın ve giderlerin, boruların temiz olduğundan emin olun. Ardından bataryanızın yerlerine uygun olarak deliklere doğru hizalayın ve ölçülerin tam olarak uyup uymadığını kontrol edin. 

 • Bataryayı deliklere yerleştirdikten sonra gerekli bağlantı işlemlerini yaparak bataryayı alana tutturun. Bu işlemi pense veya bir anahtar yardımıyla kolayca halledebilirsiniz. Bu bağlantı noktalarını daha sonra suyu sızdırmayacak şekilde sıkıca bağladığınıza emin olun. 

 • Eğer duş balığı ile beraber bir batarya aldıysanız duş başlığının hortumunu bataryanıza bağlayın. Bağlantıyı su sızdırmayacak şekilde contaları sıkarak yaptığınıza emin olun.

 • Ardından duş başlığınızı yukarda tutması için duş balığı tutucuyu duvarınıza monteleyin. Bu işlemi yaparken duş başlığınızın hortumunun ölçüsüne dikkat edin. Ne çok uzun ne de çok kısa olmamasına özen gösterin. Aksi halde suyun akışını yavaşlatabilir ve zamanla su sızdırabilir. 

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra test etme aşamasına geçebilirsiniz. Suyu açın varsa duş balığınızı test edin, ardından suyu bataryanıza yönlendirin ve suyun akışını test edin. Herhangi bir sızdırma olup olmadığına dikkat edin. Bunun dışında sıcak ve soğuk suyun doğru yerlerden aktığına emin olun. Bütün bu işlemler sorunsuz bir şekilde sonuçlanırsa bataryanızı günlük kullanım için kullanabilirsiniz.


Newarc Banyo Bataryası Nasıl Temizlenmelidir?

Newarc banyo bataryası kullanım sıklığına göre temizlenmelidir. Temizliği etkileyen faktörler bu kullanım sıklıkları, suyun kireç düzeyi ve temizlik için kullandığınız malzemelere göre değişkenlik gösterebilir. 

 • Newarc banyo bataryanızı uzun süre sağlam bir şekilde kullanmanız için bu temizlik rutinleri oldukça önemlidir. Temizlik için öncelikle bataryanızı su ile ıslatın ardından soruna yönelik bir temizleme sıvısı ayarlayabilirsiniz. Örneğin kireçlenme yoğun ise macun şeklinde satılan bir takım temizlik deterjanlarından yardım alabilirsiniz veya kendi eviniz hazırlayacağınız karbonat, sirke ile yapacağınız bir karışımla temizliğinizi yapabilirsiniz.

 • Temizlik araçları olarak sünger, yumuşak bir bez, detayları daha özenli temizlemek için eski bir diş fırçası veya temizlik fırçasından yardım alabilirsiniz. Bu araçlarla beraber hazırladığınız ya da satın aldığınız temizlik ürünlerini bataryanıza uygulayın.

 • Dilerseniz sıcak su kullanarak kireçleri ve zamanla oluşan yağlı dokuyu kolayca bataryanızdan uzaklaştırabilirsiniz. 

 • Bilhassa temizlik için fırçalardan yardım alıyorsanız temizlik işlemini olabildiğince nazik bir şekilde yapmaya özen gösterin çünkü sert kıllı fırçalar her ne kadar zorlu lekeleri ve kirleri çıkarma konusunda başarılı olsalar da uzun süre kullanıldıkları takdirde Newarc banyo bataryalarınızın çizilmesine yol açabilirler. 

 • Temizlik işleminin kirden ve kireçten arındırma işleminden sonra dilerseniz banyo bataryanızı parlatmaya yarayan birtakım sıvılarla parlatma işlemine geçebilirsiniz. Bunun için dilerseniz bir temizlik ürünü satın alabilir ya da limon veya sirke ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

 • Dikkat etmeniz gereken nokta ise parlatma işlemi eğer çok gerekli değilse bu adımı atlamanız daha uygun olabilir zira bataryanıza ne kadar çok madde uygularsanız aşınmasına o kadar neden olabilirsiniz. Limon bilhassa zamanla bataryanızın matlaşmasına neden olabilir. Bütün bu işlemler neticesinde son olarak Newarc banyo bataryanızı temizlik ürünlerinden arındırın ve kuru bir bez yardımı ile kurulayın. Kurulama işlemi su lekelerinin bataryanız üstünde kurumasını engeller ve lekeli bir görüntüye neden olmaz. Bu işlemi de bitirdikten sonra Newarc banyo bataryanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Newarc Banyo Bataryalarının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Newarc banyo bataryaları sağlam ve kaliteli malzemelerden üretildikleri için uzun yıllar kullanıma olanak sağlar fakat sizin yapacağınız düzenli bakımlar kullanım süresinin de uzunluğunu değiştirebilir. Bundan dolayı düzenli olarak banyo bataryanızın temizliğini yapmanız gerekmektedir. Fakat bu temizlik süreçlerinden kullandığınız temizlik malzemelerinin ve araçlarının da içeriği oldukça önemlidir. Bilhassa çok gerekmedikçe sert kıllı fırçaları tercih etmemelisiniz. Bu yüzden kirlerin ve lekelerin çok inatçı bir hale gelmeden temizlenmesi gerekmektedir. Dilerseniz ev yapımı temizlik çözeltileri ile de nazik bir temizlik uygulayabilirsiniz. 

Bunun yanında temizlikten sonra kurulama aşaması da bataryanızı uzun süre temiz kullanmanıza ve dolayısıyla temizlik aralığını uzun tutmanıza yardımcı olacaktır. Bir başka bakım ipucu ise bataryanızın contalarını ve bağlantı yerlerini düzenli olarak kontrol etmeniz gerektiğidir. Gevşeyen contalarınızı hızlı bir şekilde fark edip sıkmalısınız su sızdırma riskine karşı bir koruma oluşturur. Ayrıca zaman zaman bataryanızın bağlantı noktalarından kir ve kireç birikmesine engel olarak da bataryanızın aşınmasını engelleyebilirsiniz. Newarc Banyo Bataryalarının Ortalama Ömrü Ne Kadardır?

Newarc banyo bataryaları kaliteli ve uzun ömürlü olacak şekilde tecrübeli üretici tarafından tasarlanmıştır. Bu yüzden kullanımına, suyun kireç düzeyine, temizlik aralıklarına bağlı olarak Newarc banyo bataryaları 20 yıla kadar kullanım imkânı sağlayabilir. Bataryanızı uzun süre kullanmak için bir takım bakım adımlarını uygulamanız hali hazırda kaliteli olan Newarc banyo bataryanızın ömrü de uzatacaktır. 

Newarc Banyo Bataryalarının Fiyat Aralığı Nedir?

Newarc banyo bataryaları renklerine ve set halinde olup olmadıklarına göre çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Ürünün mat olup olmaması ve rengi Newarc banyo bataryalarının fiyatını etkileyen unsurlardan biridir. Newarc banyo bataryaları kullanım çeşitliliği ve estetik açıdan zengin bir görünüme sahip olması açısından avantajlı olduğu gibi sizin konforunuzu ve bütçenizi düşünür. Kaliteli malzemesi ve tecrübeli bir üreticinin ürünleri olan Newarc banyo bataryalarına Decoverse’in internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Online alışveriş yapabilir ve canlı destek hatlarından da yardım alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Decoverse internet mağazasından size en uygun seçeneği seçmektir. Her bütçeye uygun hem estetik açıdan hem de kullanım açısından size göre bir Newarc banyo bataryasına ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen Decoverse’in danışma hatlarından bilgi almayı unutmayın. { "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "4948926448609_ac076c0d-f073-4ec5-825", "name": "Smart Banyo Bataryasi (142511)", "price": "870", "old_price": "870", "url": "/smart-banyo-bataryasi-142511/", "brand": "Newarc", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 1, "dimension11" : "1", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144710/6b1d8cbf-50d2-41b8-964e-a718f192b997.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "4948926448609", "dimension16": " 870 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42868" }, { "id": "NEFA002_5f0f7982-4cce-4700-ba3d-def7", "name": "Newarc Domi̇no Banyo Bataryasi\u002D971511", "price": "1390.80", "old_price": "1390.80", "url": "/newarc-domino-banyo-bataryasi-971511-1/", "brand": "Newarc", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 2, "dimension11" : "20", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144745/9a805427-7b5c-46bd-aca2-cb64d380267e.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "NEFA002", "dimension16": " 1390.80 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42808" }, { "id": "142511_72b3d5f7-3437-4a6f-b2c4-782d2", "name": "Smart Banyo Bataryası", "price": "957.60", "old_price": "957.60", "url": "/smart-banyo-bataryasi/", "brand": "Newarc", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 3, "dimension11" : "3", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/02/2303/8d6d3e98-fec6-4576-944b-d10fcbf42084.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "142511", "dimension16": " 957.60 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "3260" }, { "id": "86985530495190_db8a6242-2a05-48ff-b2", "name": "Premium Banyo Bataryası 832511", "price": "1078.80", "old_price": "1078.80", "url": "/premium-banyo-bataryasi-832511/", "brand": "Newarc", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 4, "dimension11" : "11", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144877/52a54c63-e5d2-443b-a709-8e3ce28f41b4.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "86985530495190", "dimension16": " 1078.80 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42864" }, { "id": "ldh1234570599_6e2c0b10-1013-4039-980", "name": "Power Banyo Bataryası 881511", "price": "1890", "old_price": "1890", "url": "/power-banyo-bataryasi-881511/", "brand": "Newarc", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 5, "dimension11" : "12", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144694/8eb80da2-e77e-4d3a-a450-7ac8ac99079b.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "ldh1234570599", "dimension16": " 1890 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42862" }, { "id": "NEFA003_d3f8ecac-3e3f-4f4e-b7c2-ff99", "name": "Newarc Domi̇no Banyo Bataryasi Si̇yah\u002D971511b", "price": "1950", "old_price": "1950", "url": "/newarc-domino-banyo-bataryasi-siyah-971511b-1/", "brand": "Newarc", "variant": "Siyah", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 6, "dimension11" : "19", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144868/512cd88b-0b16-4d3a-b973-c45d6631fa16.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "NEFA003", "dimension16": " 1950 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42803" }, { "id": "NEFA039_5ee875cc-fdb9-492d-9e47-b39f", "name": "Newarc Loft Banyo Bataryası Siyah 921511b", "price": "2098.80", "old_price": "2098.80", "url": "/newarc-loft-banyo-bataryasi-siyah-921511b/", "brand": "Newarc", "variant": "Siyah", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 7, "dimension11" : "1", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144846/702373be-846d-4a77-9b13-b8cb1ade79ee.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "NEFA039", "dimension16": " 2098.80 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42875" }, { "id": "8695432145829_922efabe-3e85-4c04-b85", "name": "Aqua Banyo Bataryası", "price": "2129", "old_price": "2129", "url": "/aqua-banyo-bataryasi-941512/", "brand": "Newarc", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 8, "dimension11" : "5", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144794/144680eb-246d-4998-95ab-f13c33bdaa6b.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8695432145829", "dimension16": " 2129 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42876" }, { "id": "NEFA028_642188ac-0b9e-4c2c-93dd-b7a0", "name": "Newarc Aqua Banyo Bataryasi Beyaz 941511w", "price": "2450", "old_price": "2450", "url": "/newarc-aqua-banyo-bataryasi-beyaz-941511w/", "brand": "Newarc", "variant": "Beyaz", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 9, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1145088/22fd1c56-ada6-43ca-a4f0-011cec8511cb.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "NEFA028", "dimension16": " 2450 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "40853" }, { "id": "8698553090634_7327d886-57a1-4194-a88", "name": "971511b Domino Banyo Bataryası, Siyah", "price": "1608", "old_price": "1608", "url": "/971511b-domino-banyo-bataryasi-siyah/", "brand": "Newarc", "variant": "Siyah", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 10, "dimension11" : "20", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/23/11101/3495b111-6b38-465a-bc86-4068945c4004.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8698553090634", "dimension16": " 1608 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42752" }, { "id": "NEFA029_90919ce7-ae54-4b21-a5e1-0740", "name": "Newarc Aqua Banyo Bataryasi 941511b", "price": "2900", "old_price": "2900", "url": "/newarc-aqua-banyo-bataryasi-941511b/", "brand": "Newarc", "variant": "Siyah", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 11, "dimension11" : "9", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144813/f34346b4-d48b-4ece-9508-d9c102dc1179.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "NEFA029", "dimension16": " 2900 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "40856" }, { "id": "NEFA038_36395efa-6f8c-4bb4-862b-980a", "name": "Newarc Loft Banyo Bataryasi Beyaz 921511w", "price": "2978.80", "old_price": "2978.80", "url": "/newarc-loft-banyo-bataryasi-beyaz-921511w/", "brand": "Newarc", "variant": "Beyaz", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 12, "dimension11" : "1", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144720/c44a8b69-de49-4108-a4f1-9e537fbd770b.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "NEFA038", "dimension16": " 2978.80 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "40857" }, { "id": "8688887003447_3faaf275-5994-4578-bbc", "name": "Newarc Power Banyo Bataryası 881511", "price": "3185.60", "old_price": "3185.60", "url": "/newarc-power-banyo-bataryasi-881511-1/", "brand": "Newarc", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 13, "dimension11" : "5", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144738/68ecebe2-8956-48d0-b52e-bad34762c9e5.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8688887003447", "dimension16": " 3185.60 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42753" }, { "id": "NEFA103_e6e67a06-2284-4df3-bd35-684c", "name": "Newarc Sli̇m Banyo Bataryasi 121511", "price": "3980", "old_price": "3980", "url": "/newarc-slim-banyo-bataryasi-121511/", "brand": "Newarc", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 14, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144852/6ec5f682-7825-4313-a49a-a3c021ead479.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "NEFA103", "dimension16": " 3980 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42874" }, { "id": "8698553080017_0834fb6e-255d-4bba-92d", "name": "Aqua Banyo Bataryası Beyaz 941511w", "price": "4103.75", "old_price": "4103.75", "url": "/aqua-banyo-bataryasi-beyaz-941511w/", "brand": "Newarc", "variant": "Beyaz", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 15, "dimension11" : "1", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/4722/69eda576-866e-448b-8f60-0484d23ca415.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8698553080017", "dimension16": " 4103.75 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "4763" }, { "id": "8698553080024_41751d09-a18e-4168-b1f", "name": "Aqua Banyo Bataryası \u002D Siyah", "price": "4103.75", "old_price": "4103.75", "url": "/aqua-banyo-bataryasi-siyah/", "brand": "Newarc", "variant": "Siyah", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 16, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/4661/0c214c92-b64e-420c-a90d-fe0c4e037955.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8698553080024", "dimension16": " 4103.75 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "4762" }, { "id": "NEFA012_dcc4bbdb-a90e-40f5-8b36-27c8", "name": "Newarc Golden Banyo Bataryasi Altin\u002D 951511", "price": "18000", "old_price": "18000", "url": "/newarc-golden-banyo-bataryasi-altin-951511/", "brand": "Newarc", "variant": "Altın", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 17, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1144749/ba47a615-1359-4f0e-8926-d2522951775f.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "NEFA012", "dimension16": " 18000 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "42805" }, { "id": "8698553000015_8528d6a3-c08e-484f-a82", "name": "Step Tabandan Küvet Bataryası \u002D Siyah", "price": "21435", "old_price": "21435", "url": "/step-tabandan-kuvet-bataryasi-siyah/", "brand": "Newarc", "variant": "Siyah", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Banyo Bataryası", "position": 18, "dimension11" : "1", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/12/16/4641/331cd482-b775-44ab-a70f-e31ea4cbdba5.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8698553000015", "dimension16": " 21435 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "5664" } ] }
Karşılaştır