{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Kale Mutfak Bataryası 2 ürün listelendi
Filtrele

Kale Mutfak Bataryası 2 ürün listelendi

Kategoriler
Batarya ve Musluklar (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
750-2000 ₺ (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Marka
Kale (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Renk
Kırmızı (1) Turuncu (1)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
1990 1882
1985
Kategoriler Fiyat Marka Renk Satıcılar Batarya çıkış tipi
Ürünleri Listele


Kale Mutfak Bataryalarının Özellikleri Nelerdir?

Kale mutfak bataryaları, yüksek kaliteli malzemeleri estetik tasarımlarla birleştirerek uzun ve dayanıklı ürünlerden oluşmaktadır. Hem klasik hem modern hem de daha birçok farklı estetik algıya hitap edebilen Kale mutfak bataryalarından bazı modeller şunlardır: 

  • Kale Bold mutfak bataryası, 

  • Kale Mairon mutfak bataryası, 

  • Kale Ventus mutfak bataryası, 

  • Kale Flex mutfak bataryası, 

  • Kale Tandem mutfak bataryası.

Kale mutfak bataryaları paslanmaz çelik, krom kaplama ve bazı modellerinde yer alan kaliteli pirinç malzemeler ile uzun yıllar kararmadan ve paslanmadan bir kullanım sunar. Bu özellikleriyle sizlere hem temizlik aşamasında hem de kullanım aşamasında oldukça kolaylık sağlar.

Diğer bir yandan fonksiyonel ve ergonomik tasarımları sayesinde kullanım aşamasında işlerinizi kolaylaştırır. Aynı zamanda bazı modellerinde bulunan spiral hortumu, döner ve çekilebilir başlığı sayesinde pratik bir kullanım da sunar. Yine bazı modellerinde bulunan bazı dokunmatik sistemlerle mutfakta hızlı hareket edebilmeniz için zamandan da tasarruf sağlar.

Kale mutfak bataryaları geniş fonksiyonel ağının yanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. İster mat ister parlak görünümlerinin yanında siyah, gri, bronz ve altın gibi daha başka birçok farklı renk seçeneği ile de stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur.

Birçok farklı dekor stiline uygun estetik yapıları ve kullanışlılığı yanında Kale mutfak bataryaları kolay temizlik avantajı da sunar. Pürüzsüz yüzeyleri ve güçlendirilmiş çelikten yapılma ana materyalleri ile parlak görünümlerini uzun süre muhafaza edebilirler.

Kolay kurulumu, servis ve geniş garanti özellikleriyle de satın alımdan sonra da destek alabileceğiniz sisteme sahiptir. Kurulum süreçlerini kısa ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kale Mutfak Bataryalarının Kurulumu Nasıl Yapılır?

Kale mutfak bataryalarının kurulumu oldukça pratik ve kolaydır. Eğer evde yeterli miktarda ekipmana sahipseniz siz gerçekleştirebilirsiniz veya dilerseniz profesyonel bir yardım alabilirsiniz. 

  • Bataryanız kurulumu için öncelikle yapmanız gereken şey su vanasını kapatmanızdır. Bu olası kötü kazaları önlemek için yapılmalıdır. Ardından eğer varsa eski bataryanızı bağlantı noktalarından sökün ve bataryayı çıkarın. Daha sonra su bağlantı noktalarında ve bataryanın olduğu yerlerde yağ veya pas gibi kirlilikler mevcutsa bunları temizleyin. Yeni bataryanızı temiz alana yerleştirmeniz önemlidir çünkü daha sonrasında herhangi bir sızıntıya sebep olabilir.

  • Kale mutfak bataryanızı ambalajından çıkarın ve beraberinde gelen yardımcı parçaların, conta gibi, eksiksiz olduğuna emin olun. Bataryanızı uyumlu lavabonuza ya da tezgâhınıza konumlandırın ve doğru yerlerde su borularının geçmesi için açılmış deliklerin olduğuna dikkat edin. Eğer kurulumu siz yapacaksınız ekipmanlarınızı yanınızda bulundurun.

  • Ardından bataryanızı yerleştirin ve su bağlantılarını bağlayın. Sıcak ve soğuk su girişlerine ayrıca dikkat edin, ters bir bağlantı yapmamaya daha sonra tekrar zaman kaybı olmaması için özenle dikkat edin.

  • Kurulumu yaptıktan sonra contaları gerektiği kadar sıkın ve bataryayı alana sabitleyin. Bunu yaparken somunları yeterli miktarda sıkmaya özen gösterin fazla sıkarsanız borulara ve bataryaya zarar verebilirsiniz, yeterli miktarda sıkmazsanız da su sızıntı olabilir. 

  • Bağlantı işlemini ve sabitleme işlemini yaptıktan sonra kontrol aşamasına geçebilirsiniz. Suyu vanadan açın ve Kale mutfak bataryasından akıtın. Bu esnada alt taraftaki boruları elinizle veya peçete yardımıyla kontrol ederek sızıntı olup olmadığını kontrol edin. İstediğiniz verimi alana kadar testi sürdürün. Bu test sırasında sıcak ve soğuk su taraflarının doğru çalıştığından emin olmak için her iki tarafı da deneyin. Herhangi bir sızıntı veya sorunla karşılaşmadıysanız Kale mutfak bataryanızı günlük kullanmaya devam edebilirsiniz.


Kale Mutfak Bataryası Nasıl Temizlenmelidir?

Mutfakta bulunan birçok ekipman zamanla yağlanır ve kireçlenebilir. Bunlardan biri de mutfak bataryanızdır. Mutfak bataryanızı düzenli aralıklar temizlemek hem sağlığınız hem de bataryanızı uzun süre kullanmanız için oldukça önemlidir. Doğru bir temizlik için bazı adımları izlemeniz ve tavsiyelere uymanız önerilir. 

Temizlik için öncelikle mutfak bataryanızı su ile kabaca deterjanlı bir bezle silebilirsiniz. Ardından önceliğiniz hangi sorun ise o soruna yönelik bir temizleme sıvısı kullanabilirsiniz. Örneğin amacınız bataryanızdaki yağlı dokuyu uzaklaştırmak ise bulaşık deterjanı bu işlem için en iyi çözümü sağlayacaktır. Eğer kireç fazla ise de macun kıvamında satılan bir takım temizlik deterjanlarından yardım alabilirsiniz veya kendiniz evde hazırlayabileceğiniz karbonat, sirke ile oluşan bir karışımla temizliğinizi yapabilirsiniz. 

Temizlik araçları olarak sünger, yumuşak bir bez, detayları daha özenli temizlemek için ise eski bir diş fırçası veya temizlik fırçasından yardım alabilirsiniz. Bu temizlik araçlarıyla beraber hazırladığınız ya da satın aldığınız temizlik çözeltilerini bataryanıza uygulayabilirsiniz. Arzu ederseniz sıcak su kullanarak kireçleri ve zamanla oluşan yağlı dokuyu kolayca bataryanızdan temizleyebilirsiniz. 

Detaylı bir temizlik için bilhassa fırçalardan yardım alıyorsanız temizlik işlemini olabildiğince nazik ve kısa bir şekilde yapmaya özen gösterin çünkü sert kıllı fırçalar her ne kadar zorlu lekeleri ve kirleri çıkarma konusunda başarılı olsalar da uzun süre kullanıldıkları takdirde mutfak bataryalarınızın mikro düzeyde çizilmesine yol açabilirler. 

Temizlik işleminin yağdan ve kireçten arındırma işleminden sonra dilerseniz mutfak bataryanızı parlatmaya yarayan birtakım deterjanlarla parlatma adımına geçebilirsiniz. Bu adım için yine dilerseniz bir temizlik ürünü satın alabilir ya da limon veya sirke ile yapacağınız bir çözelti ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Bu noktada dikkat etmeniz gereken yer, parlatma işlemi eğer sizin için çok gerekli değilse bu adımı atlamanız olacaktır çünkü bataryanıza ne kadar çok madde uygulayıp sürerseniz aşınmasına ve zamanla matlaşmasına o denli neden olabilirsiniz. Limon kullanımı bilhassa uzun süreli kullanımlarda bataryanızın matlaşmasına neden olabilir.

 Bütün bu işlemler neticesinde son olarak mutfak bataryanızı temizlik sıvılarından arındırın ve kuru bir bez yardımı ile kurulayın. Kurulama işlemi su lekelerinin bataryanız üstünde kurumasını engeller ve lekeli bir görüntüye neden olmaz. Bu işlemi de bitirdikten sonra Kale mutfak bataryanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kale Mutfak Bataryalarının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Kale mutfak bataryanızın en önemli bakımı temizliktir. Mümkünse nazik temizleyici maddelerle sık sık temizlik yapmalısınız. Bu temizlik süreçleri bataryanızın kireç tutmasını ve ilerde inatçı lekelerle uzun bir zaman harcayarak temizlemenizi engeller. Dolayısıyla her kullanımdan sonra en azından temiz bezle silmeni size zaman kazandırırken bataryanızın bakımını da yapacaktır. 

Fakat bu temizlik süreçlerinde kullandığınız temizlik malzemelerinin ve araçlarının da içeriği oldukça önemlidir. Bilhassa çok gerekmedikçe sert kıllı fırçaları tercih etmemelisiniz. Dilerseniz ev yapımı temizlik çözeltileri ile de nazik bir temizlik uygulayabilirsiniz. 

Bir başka bakım ipucu ise bataryanızın contalarını ve bağlantı yerlerini düzenli olarak kontrol etmeniz gerektiğidir. Gevşeyen contalarınızı hızlı bir şekilde fark edip sıkmalısınız ki su sızdırma riskine karşı bir önlem almış olasınız. Ayrıca zaman zaman bataryanızın bağlantı noktalarından yay ve kireç birikmesine engel olarak da bataryanızın aşınmasını engelleyebilirsiniz. Bütün bu kontroller neticesinde Kale mutfak bataryanızın bakımını yapmış olursunuz ve dayanıklılığını artırırsınız.


Kale Mutfak Bataryalarının Ortalama Ömrü Ne Kadardır?

Kale mutfak bataryaları en güvenilir ve en sağlam mutfak bataryaları arasındadır. Düzenli temizlik ve bakımla birlikte 10 yılı aşkın bir süre kullanım imkanı sağlamaktadır. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi ve kararmayan yapılarıyla uzun yıllar kullanım alanı sağlayacaktır. 


Kale Mutfak Bataryalarının Fiyat Aralığı Nedir?


Kale mutfak bataryaları renklerine ve tarzlarına göre çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Ürünün mat olup olmaması ve rengi bataryaların fiyatını etkileyen unsurlardan biridir. Kale mutfak bataryaları kullanım çeşitliliği ve estetik açıdan zengin bir görünüme sahip olması açısından avantajlı olduğu gibi sizin estetik algınızı, konforunuzu ve bütçenizi düşünür. 

Kaliteli malzemesi ve tecrübeli bir üreticinin ürünleri olan Kale mutfak bataryalarına Decoverse’in internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Online alışveriş yapabilir ve canlı destek hatlarından da yardım alabilirsiniz. Her bütçeye uygun hem estetik açıdan hem de kullanım açısından size göre bir Kale mutfak bataryasına ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen Decoverse’in danışma hatlarından bilgi almayı unutmayın{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "410200504678_6554a1c9-7d09-4db4-80a8", "name": "Kale K\u002Dbox Siva Alti Ankastre Lavabo Bataryasi", "price": "1882", "old_price": "1990", "url": "/kale-k-box-siva-alti-ankastre-lavabo-bataryasi/", "brand": "Kale", "variant": "Kırmızı", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Ankastre Bataryası", "position": 1, "dimension11" : "12", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/01/20/15001/f04c8ddb-369a-4077-b7fb-93397df12d81.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "410200504678", "dimension16": " 1990 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "14931" }, { "id": "8698208136939_a5f63969-b62c-4628-833", "name": "Kalebox Basic Ankastre Siva Alti Banyo/duş Bataryasi", "price": "1985", "old_price": "1985", "url": "/kalebox-basic-ankastre-siva-alti-banyo-dus-bataryasi/", "brand": "Kale", "variant": "Turuncu", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Ankastre Bataryası", "position": 2, "dimension11" : "13", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/11/07/1240652/2c6cbd6b-e5bc-4db4-a9e6-c04431754350.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8698208136939", "dimension16": " 1985 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "498746" } ] }
Karşılaştır