{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Kale Gömme Rezervuar 2 ürün listelendi
Filtrele

Kale Gömme Rezervuar 2 ürün listelendi

Kategoriler
Klozetler ve Lavabolar (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
250-750 ₺ (1) 2000-5000 ₺ (1)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Marka
Kale (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Renk
Krom (1)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
599
3000
Kategoriler Fiyat Marka Renk Satıcılar Rezervuar çeşidi
Ürünleri Listele

Kale Gömme Rezervuar

Banyo tasarımında devrim yaratan Kale gömme rezervuar modelleri, işlevselliği, zarif tasarımı, mükemmel bir dengeyle sunarak modern yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Çünkü Kale ürünleri sadece kullanım kolaylığıyla değil, aynı zamanda mekânın şıklığını vurgulayan minimalist çizgileriyle de öne çıkan gömme rezervuarlar, banyo deneyiminizi kusursuz hale getirmeyi amaçlar. Siz de banyo ve tuvaletlerinizde konforun ön planda olduğu dekorasyonlar yapmak isterseniz, Kale gömme rezervuarın benzersiz özellikleri ve sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kale Gömme Rezervuar Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Modern banyo tasarımının vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelen Kale gömme rezervuar, farklı modelleriyle zengin bir seçenek yelpazesi sunar. İşlevselliği şıklıkla buluşturan bu modeller, banyo alanınızı daha düzenli, ferah bir hale getirir. Kale markasının her ihtiyacı karşılayan banyo ürünlerinden biri de gömme rezervuarlardır. Set ve aksesuarlar olarak farklı şekillerde satışa sunulan bu rezervuarlar, tasarım, özellik ve tasarruf açısından farklı modellerden oluşur. Örneğin modern banyo tasarımlarını bir adım öteye taşıyan Versus gömme rezervuar seti, estetik ve fonksiyonelliği ustalıkla bir araya getiriyor. Versus Gömme Rezervuar Seti'nin en dikkat çekici özelliklerinden biri, hızlı / sessiz su tahliyesidir. Ayrıca, entegre edilmiş hijyenik özellikler sayesinde hijyen konusundaki endişelerinizi ortadan kaldırır. Kale klozet modelleri, benzer marka tasarımları ile uyumludur. Kale gömme rezervuar seti ve özellikleri ise şunlardır:


  • Duvara gömülerek yerden tasarruf sağlayan gömme rezervuarlar, banyonuzun geniş görünüm kazanmasına yardımcı olur. 

  • Dokunmatik kontrol paneli sayesinde su akışını / şiddetini kolayca ayarlamanıza olanak tanır.

  • Rahatlık / sessizlik arayanlar için idealdir, özel tasarlanmış akış sistemi sayesinde suyun sessizce boşalmasını sağlar.

  • Sağlık / hijyen konularında oldukça kullanışlıdır, çünkü su sıçramalarını engelleyen özel bir tasarıma sahiptir.

  • Su tasarrufu sağlayarak hem faturalarınızı düşürür hem de doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunur.

  • Duvara monte, minimal klozet modellerinin estetiğini öne çıkarır, banyolarınızdan maksimum verim almanızı destekler.

Modern ve Minimalist Banyo Tasarımlarında Kale Gömme Rezervuarın Rolü Nedir?

Kale gömme rezervuar modelleri, işlevselliği, estetiği / yenilikçi özellikleriyle modern banyo tasarımının vazgeçilmez tamamlayıcılarından biridir. Her model, kullanıcıların ihtiyaçları, tercihleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, böylece her banyo alanına mükemmel bir uyum sağlar. Kale gömme rezervuar ve klozet aksesuarları modern, minimalist banyo tasarımlarında işlevsel dönüşümün sembolü haline gelmiştir. Bu özgün tasarımlar, banyo alanını sade ve ferah bir estetikle buluşturarak, kullanıcıların konforunu en üst düzeyde öne çıkarır.


Rezervuarın duvara gömülerek gizlenen yapısı, mekânı genişletirken aynı zamanda temizlik, düzen konularında da pratiklik sunar. Modern banyo tasarımlarının vazgeçilmez bir ögesi haline gelen Kale gömme rezervuar paneli ise minimalist çizgileriyle ortamın daha estetik görünmesine yardımcı olur. Bu özel rezervuar setleri, su akışının sessizliği, dijital kontrollerle suyun ayarlanabilirliği, enerji ve su tasarrufu gibi özellikleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırır.

Kale Gömme Rezervuar Seti ile Gelen Ek Aksesuarlar Nelerdir? 

Kale gömme rezervuar seti, sadece işlevselliği değil, aynı zamanda banyo deneyiminizi daha da geliştiren çeşitli ek aksesuarlarıyla da öne çıkar. Bu aksesuarlar rezervuar ve kumanda paneli, dijital kontrol paneli, rezervuar iç ve montaj aksesuarlarından oluşur. Örneğin modele göre set ile birlikte gelen ürünlerden biri Capsule gömme rezervuar panelidir. Bu panel Capsule serisine aittir, dilerseniz harici olarak satın almanız da mümkündür. Paneller genellikle dokunmatik ve hijyenik tuşlara sahiptir. Bu sayede rahatlıkla kullanabilir, hijyen konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bazı modeller ise sensörle çalışır, temas etmenize gerek kalmaz. Fotoselli olarak da adlandırılan bu paneller hareket algılayarak su akışını serbest bırakır. 


Kale gömme rezervuar seti, ayrıca montaj sürecini kolaylaştıran özel aksesuarlara sahiptir. Bu aksesuarlar, ürünü sorunsuz bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olur. Kale rezervuar setlerinin sağladığı ek aksesuarlar, sadece tuvalet alanınızı işlevsel hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda banyo deneyiminizi kişiselleştirilmiş hale getirir. Dahili aksesuarlar ürünün modern / minimalist tasarımına ek olarak, kullanıcıların ihtiyaçlarına, beklentilerine uygun bir banyo alanı yaratılmasına yardımcı olur. Rezervuarların içinde yer alan dahili aksesuarlar ise sıçrama engeli, sessiz akış sistemi sağlayan parçalardır. Siz de Kale kalitesinden yararlanarak klozetlerinizi gömme rezervuarla donatmak isterseniz Decoverse'ün geniş ürün yelpazesinden, mimarlık ve montaj hizmetlerinden faydalanabilir, istediğiniz banyolara sahip olabilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "KALEBANYO08100032_ffa0e288-74ef-42d9", "name": "Kale | Capsule Gömme Rezervuar Paneli Siyah", "price": "599", "old_price": "599", "url": "/kale-capsule-gomme-rezervuar-paneli-siyah-1/", "brand": "Kale", "variant": "", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Rezervuar ve İç Takımı", "position": 1, "dimension11" : "7", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/08/29/1197046/485c6942-a896-4d5a-bbc8-0a16c661c390.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "KALEBANYO08100032", "dimension16": " 599 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "521470" }, { "id": "8698208268565_cf01c59c-590e-4558-afd", "name": "Versus Gömme Rezervuar Seti, Mat Krom", "price": "3000", "old_price": "3000", "url": "/versus-gomme-rezervuar-seti-mat-krom/", "brand": "Kale", "variant": "Krom", "category": "Vitrifiye / Klozet Aksesuarları / Rezervuar ve İç Takımı", "position": 2, "dimension11" : "11", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/20/3021/1948777b-ea50-4e8c-9535-028b6c2ad125.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8698208268565", "dimension16": " 3000 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "6028" } ] }
Karşılaştır