{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
GMS Mutfak Bataryası 3 ürün listelendi
Filtrele

GMS Mutfak Bataryası 3 ürün listelendi

Kategoriler
Batarya ve Musluklar (3)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
2000-5000 ₺ (1) 5000-10000 ₺ (2)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Marka
GMS (3)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Renk
Krom (3)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
3784
5086
5086
Kategoriler Fiyat Marka Renk Satıcılar Batarya çıkış tipi Batarya deliği Batarya kullanım şekli
Ürünleri Listele

GMS Mutfak Bataryalarının Özellikleri Nelerdir?

Kullanıcı dostu GMS mutfak bataryaları oldukça pratik ürünler sunmasının yanında aynı zamanda oldukça dayanıklı mutfak bataryalarını da bünyesinde barındırır. Uzun yıllar kullanım sağlayan dayanıklı materyallerden üretilme olan GMS mutfak bataryaları paslanmaz çelik, krom kaplama ve kaliteli pirinç gibi maddelerle zenginleştirilmiş bir ürün yelpazesi sunar.

İster klasik ister modern isterseniz de endüstriyel, istediğiniz her tarza uygun GMS mutfak bataryası bulabilirsiniz. Zengin çeşitli modelleriyle hem size hem de misafirlerinize estetik olarak oldukça göz alıcı bir zevk verirken hem de kullanım kolaylığı sağlar. 

Farklı birçok fonksiyonel özellikler barındırır spiralli, döner başlıklı veya çekilebilir başlıklı modelleriyle evyenizde istediğiniz alana suyun akışını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda suyun akış biçimi değiştirebilen başlıklarıyla da suyunuzun debisini istediğiniz yönde kullanabilirsiniz. 

GMS mutfak bataryalarınızı isterseniz evyenize isterseniz de mutfak duvarına veya tezgâha kurabilirsiniz. Seçtiğiniz GMS mutfak bataryasının tarzına uygun olarak bu alanların her biri kendi içinde farklı olanaklar sağlayacaktır. 

Kaliteli malzemelerden üretilmesi GMS mutfak bataryalarının çok daha kolay temizlenmesini sağlar. Pürüzsüz yüzeyleri ve leke tutmayan yapıları ile temizliğinizin keyfini uzun süre çıkarabilirsiniz. 

Bunlarla beraber montaj sırasında ve sonrasın servis ve garanti süresi sunmaktadır. Kolay kurulumu sayesinde dilerseniz siz dilerseniz profesyonel ekipler tarafından kurulumu kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

GMS Mutfak Bataryalarının Kurulumu Nasıl Yapılır?

GMS mutfak bataryalarının kurulumu ve montajı oldukça basittir. Gerekli ekipmanlara sahipseniz kurulum aşaması için önerilen sırayı izlediğiniz takdirde hızlı bir kurulum yapabilirsiniz. 

  • Bataryanızın kurulumu için öncelikle su vanasını kapatınız. Bu aksi bazı sürprizlerin önünü kesmek için tedbir amaçlı yapılması önerilen bir ilk adımdır. Ardından GMS mutfak bataryanızı yerleştireceğiniz yerde eski bir bataryanız mevcutsa bu bataryanızı dikkatli bir şekilde yerinden çıkartınız. Eski bataryanızın bütün tesisatını ve contalarını çıkarttıktan sonra bölgede kir veya pas varsa temizleyiniz. GMS mutfak bataryanızı temiz alana yerleştirmeniz oldukça önemlidir. Oluşabilecek su sızıntılarını önleminize yardımcı olur. 

  • Daha sonra yeni GMS mutfak bataryanızı ambalajından çıkartınız ve kurulumu için hazırlayınız. Yardımcı ekipmanlarınızı yanınızda bulundurunuz ve mutfak bataryanızın içinden çıkacak olan contaları ve diğer montaj parçalarının eksiksiz bir şekilde size ulaştığından emin olunuz. 

  • Bütün parçaların tam olduğuna emin olduktan sonra bataryanızı evyenizdeki,  mutfak tezgâhınızdaki ya da mutfak duvarındaki önceden belirlenmiş alanına yerleştiriniz. Bataryanızı yerleştireceğiniz yere göre su girişleri için açılmış olan deliklerin doğru yerde olduğuna dikkat ediniz. Ardından bataryanın altındaki bağlantı contalarını ve boruları doğru yerlerine yerleştiriniz. Sıcak ve soğuk su kanallarına dikkat ediniz. Kurulumu yaptıktan sonra contaları gerektiğince sıkın ve bataryayı sabitleyin bunu yaparken somunları olabildiğinde iyi sıkmalısınız ki daha sonra herhangi bir su sızdırma durumu yaşamayın. 

  • Bataryayı doğru bir şekilde alana sabitledikten sonra bataryaya gidecek su borularını kontrol edin. Bağlantı noktalarındaki köprüleri yeterli derecede sıkın bunu işlemi yaparken hortumun zarar görmesine engel olun. Bataryanızın su girişleriyle birlikte bağlantılarını doğru bir şekilde yaptıktan sonra sıra test aşamasına gelecektir. 

  • Test aşamasında su vanasını açın ve bataryanın suyu doğru bir şekilde akıttığından emin olun. Sıcak ve soğuk su taraflarını deneyin her iki yerden de istediğiniz verimi alana kadar testi sürdürün. Su akışı testinden sonra sızdırmazlık testi için hem bataryanızın altını hem de kendisini dikkatlice inceleyin. Herhangi bir su sızıntısı veya akma yoksa bataryanızı temizleyip güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

GMS Mutfak Bataryası Nasıl Temizlenmelidir?

GMS mutfak bataryanızı uzun yıllar ilk günkü gibi kullanmak için birtakım temizlik adımlarına ve rutinlerine uymanız gerekmektedir. Mutfak sadece kirecin değil aynı zamanda yağın da bazı mutfak ekipmanlarının üzerinde oluşmasına sebep olan bir alandır. Dolayısıyla bu gibi kirlerin zamanla daha inatçı bir hale gelmemesi için düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir.

Temizlik için öncelikle mutfak bataryanızı su ile kabaca temizleyin dilerseniz deterjanlı bir bezle de silebilirsiniz. Ardından temizlik için önceliğiniz ne ise bu soruna yönelik bir temizleme sıvısı kullanabilirsiniz. Örneğin yağlı dokuyu uzaklaştırmak ise bulaşık deterjanı bu işlem için en iyi çözümü sağlayacaktır. Eğer kireç fazla ise de macun kıvamında satılan bir takım temizlik deterjanlarından yardım alabilirsiniz veya kendiniz evde hazırlayabileceğiniz karbonat, sirke ile oluşan bir karışımla temizliğinizi yapabilirsiniz. 

GMS mutfak bataryanızı sünger, yumuşak bir bez ve detayları daha özenle temizlemek için ise eski bir diş fırçası veya temizlik fırçasından yardım alabilirsiniz. Bu temizlik araçlarıyla beraber hazırladığınız ya da satın aldığınız temizlik çözeltilerini bataryanıza uygulayabilirsiniz. Arzu ederseniz sıcak su kullanarak kireçleri ve zamanla oluşan yağlı dokuyu kolayca bataryanızdan arındırabilirsiniz.  

Temizlik için bilhassa fırçalardan yardım alıyorsanız temizlik işlemini olabildiğince nazik ve kısa bir şekilde yapmaya özen gösterin çünkü sert kıllı fırçalar her ne kadar zorlu lekeleri ve kirleri çıkarma konusunda başarılı olsalar da uzun süre kullanıldıkları takdirde mutfak bataryalarınızın mikro düzeyde çizilmesine yol açabilirler. 

Temizlik işleminin yağdan ve kireçten arındırma işleminden sonra dilerseniz mutfak bataryanızı parlatmaya yarayan birtakım deterjanlarla parlatma adımına geçebilirsiniz. Bu adım için yine dilerseniz bir temizlik ürünü satın alabilir ya da limon veya sirke ile yapacağınız bir çözelti ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Bu noktada dikkat etmeniz gereken yer, parlatma işlemi eğer sizin için çok gerekli değilse bu adımı atlamanız olacaktır çünkü bataryanıza ne kadar çok madde uygulayıp sürerseniz aşınmasına ve zamanla matlaşmasına o denli neden olabilirsiniz. Limon kullanımı bilhassa uzun süreli kullanımlarda bataryanızın matlaşmasına neden olabilir.

 Bütün bu işlemler neticesinde son olarak mutfak bataryanızı temizlik sıvılarından arındırın ve kuru bir bez yardımı ile kurulayın. Kurulama işlemi su lekelerinin bataryanız üstünde kurumasını engeller ve lekeli bir görüntüye neden olmaz. Bu işlemi de bitirdikten sonra GMS mutfak bataryanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

GMS Mutfak Bataryalarının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

GMS mutfak bataryanızın en önemli bakımı aşaması temizliktir. Mümkünse nazik temizleyici maddelerle sık sık temizlik yapmalısınız. Bu temizlik rutinleri bataryanızın kireç tutmasını ve ilerde inatçı lekelerle uzun bir zaman harcayarak temizlemenizi engeller. Dolayısıyla her kullanımdan sonra mümkünse temiz bir bezle silmeniz size zaman kazandırırken bataryanızın temizlik süresini de kısaltacaktır. 

Bu temizlik süreçlerinde kullandığınız temizlik maddelerinin ve araçlarının da içeriği oldukça önemlidir. Bilhassa çok gerekmedikçe sert kıllı fırçaları tercih etmemelisiniz. Dilerseniz ev yapımı temizlik çözeltileri ile de nazik bir temizlik uygulayabilirsiniz. 

Bir başka bakım ipucu ise bataryanızın contalarını ve bağlantı yerlerini düzenli olarak kontrol etmeniz gerektiğidir. Gevşeyen contalarınızı hızlı bir şekilde fark edip sıkmalısınız ki su sızdırma riskine karşı bir önlem almış olasınız. Ayrıca zaman zaman bataryanızın bağlantı noktalarından yay ve kireç birikmesine engel olarak da bataryanızın aşınmasını engelleyebilirsiniz. Bütün bu kontroller neticesinde GMS mutfak bataryanızın bakımını yapmış olursunuz ve dayanıklılığını artırırsınız.

GMS Mutfak Bataryalarının Ortalama Ömrü Ne Kadardır?

GMS mutfak bataryaları üretim aşamasında geçirdiği birçok test dolayısıyla oldukça kalitelidir. Aynı zamanda dayanıklı yapıları sayesinde 5 ila 10 yıllık bir kullanım süresi sağlamaktadırlar. Bu süre gerekli bakımlar ve temizliklerle GMS mutfak bataryanızı daha uzun süre kullanmanıza olanak tanır.

GMS Mutfak Bataryalarının Fiyat Aralığı Nedir?

GMS mutfak bataryaları renklerine ve tarzlarına göre çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Ürünün mat olup olmaması ve rengi bataryaların fiyatını etkileyen unsurlardan biridir. GMS mutfak bataryaları kullanım çeşitliliği ve estetik açıdan zengin bir görünüme sahip olması açısından avantajlı olduğu gibi sizin estetik algınızı, konforunuzu ve bütçenizi düşünür. 

Kaliteli malzemesi ve tecrübeli bir üreticinin ürünleri olan GMS mutfak bataryalarına Decoverse’in internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Online alışveriş yapabilir ve canlı destek hatlarından da yardım alabilirsiniz. Her bütçeye uygun hem estetik açıdan hem de kullanım açısından size göre bir GMS mutfak bataryasına ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen Decoverse’in danışma hatlarından bilgi almayı unutmayın.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "8698918536333_7e9b2779-6ab3-4c4a-ae0", "name": "Gms Mozaik Ankastre Banyo Küvet Duş Bataryası Mry105", "price": "3784", "old_price": "3784", "url": "/gms-mozaik-ankastre-banyo-kuvet-dus-bataryasi-mry105/", "brand": "GMS", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Ankastre Bataryası", "position": 1, "dimension11" : "18", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/8178/5a35c7e1-9fda-40f2-a372-122740ad1955.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8698918536333", "dimension16": " 3784 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "6617" }, { "id": "8698918536692_f000753a-e4f1-4a6f-aa6", "name": "Gms Ankastre Kare 3 Yönlü Banyo Duş Bataryası, Yağmurlama Ank006", "price": "5086", "old_price": "5086", "url": "/gms-ankastre-kare-3-yonlu-banyo-dus-bataryasi-yagmurlama-ank006/", "brand": "GMS", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Ankastre Bataryası", "position": 2, "dimension11" : "9", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/8109/fd626bd7-0cf0-40f2-b0b4-bacec566e1d3.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8698918536692", "dimension16": " 5086 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "6557" }, { "id": "8698918536708_a3ff8291-dd5e-48a7-897", "name": "Gms Ankastre Yuvarlak 3 Yönlü Banyo Duş Bataryası , Ank007", "price": "5086", "old_price": "5086", "url": "/gms-ankastre-yuvarlak-3-yonlu-banyo-dus-bataryasi-ank007/", "brand": "GMS", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Ankastre Bataryası", "position": 3, "dimension11" : "20", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/8213/28bb622d-2364-4e91-ae2f-1e102efcf704.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8698918536708", "dimension16": " 5086 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "6644" } ] }
Karşılaştır