{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Creavit Lavabo 0 ürün listelendi

Creavit Lavabo 0 ürün listelendi

Filtreleri Temizle

Aradığınız ürünü bulamadık 🙁

Size özel diğer ürünlere göz atarak evinizdeki değişimi başlatabilirsiniz.
Ürünleri Listele


Creavit Lavabolarının Özellikleri Nelerdir?

Creavit lavaboları estetik görünümleri ve dayanıklı malzemelerden meydana gelen oldukça kullanışlı lavabolara sahiptir. Dayanıklı malzemelerden oluşmaları onlara uzun bir kullanım ömrü sağlarken aynı zamanda kullanım boyunca oldukça konforlu bir süreç de sağlar. Bir diğer yandan estetik görünümleri ile bulunduğu banyonun havasını değiştirirken diğer yandan oldukça kolay temizlenir. 

Hem estetik hem de dayanıklı bazı Creavit lavabo modelleri şunlardır: 

 • Creavit çanak lavabo, 

 • Creavit arya lavabo, 

 • Creavit etajerli lavabo, 

 • Creavit antik lavabo,

 • Creavit ayaklı lavabo, 

 • Creavit oval lavabo, 

 • Creavit ideal lavabo

Creavit lavaboları dayanıklı yapıları dışında oldukça kolay bir temizlik deneyimi sunarlar. Pürüzsüz yüzeyleri temizlik sırasında inatçı lekeleri zorlanmadan çıkarmanıza yardımcı olur. Ayrıca bazı Creavit lavaboları çevre dostu malzemelerden yapılarak doğaya karşı da oldukça naziktir. Birçok fonksiyona sahip Creavit lavaboları rahat kullanımları ve ergonomik yapılarıyla uzun yıllar boyunca banyonuzda sizinle olacaktır.

Creavit Lavabolarının Kurulumu Nasıl Yapılır?

Creavit lavaboları kolay kurulumları sayesinde oldukça çabuk ve sağlam bir şekilde istenilen yere konumlandırılır:

 • Hazırlık evresi için öncesinde Creavit lavabonuzu konumlandıracağınız yerin sağlam, temiz ve düzgün olduğuna dikkat edin. 

 • Eğer lavabonuzu bir tezgahın üzerine yerleştirecekseniz tezgahınızın lavabonuzu tartacağından emin olun. Sonrasında lavabonuzu yerleştireceğiniz yeri belirleyin ve su giriş çıkışlarını düzenlemek için doğru alana doğru borulara sahip olduğunuzdan emin olun. 

 • Bunun dışında eğer ayaklı bir creavit lavabo modeli seçtiyseniz ayrıca ayaklarını da monte etmeniz gerekmektedir. Ardından montaj için gerekli yardımcı aletleri ve parçaları hazırlayın. 

 • Lavabonuzu tezgâha sabitleyecekseniz conta ve klipsleri yerleştirin bu aletler lavabonuzu sağlam bir şekilde tezgaha konumlandırır. 

 • Tezgah dışında Creavit lavabonuzu tezgaha düzgün bir şekilde konumlandırdığınızdan emin olduktan sonra etrafına su geçirmemesi için gerektiği kadar silikon çekin ve fazlasını görüntü kirliliği oluşturmaması açısından temizleyin. 

 • Tezgah ile lavabonuzu birleştirdikten sonra su bağlantılarını düzenleyin. Suyun lavaboya olan girişlerini varsa bataryanızı bağlayın ve lavabodan tahliyesini yapabilmek için boruları doğru yerlere bağladığınızdan emin olun. 

 • Lavabonun borularını bağladıktan sonra diğer uçlarını vanalara da bağlayın. Tahliye borusunu tahliye giderine yerleştirin.

Bütün bu işlemleri doğru bir şekilde yaptığınızdan emin olduktan sonra gerekli kontrolleri yapın. Lavabonuzun borulardan ve kendisinden su sızdırmadığına emin olduktan sonra gerekli temizlikleri yapıp günlük kullanıma devam edebilirsiniz.

Creavit Lavabolarının Tamamlayıcı Ürünleri ve Aksesuarları Nelerdir?

Creavit lavaboları tek başlarına oldukça temiz ve modern görünüm sunarken bu görünümlerinin etkisi tamamlayıcı aksesuarlar ve ürünlerle de arttırabilirsiniz. 

Bu ürünlerden en önemlileri musluklar ve bataryalardır. Creavit musluk ve bataryaları creavit lavabonuzun estetik görünümüne ışıltı katarken aynı zamanda kullanım açısından da uyumlu oldukları için kolaylık sağlarlar. Suyun akışını çok daha kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlayacak olan bu bataryalar ve musluklar farklı tarzlarda ve fonksiyonlarda sizlere kullanım zenginliği de sunarlar. 

Bir diğer önemli tamamlayıcı ürün ise lavabo taşlarıdır. Bu taşlar bilhassa sofistike görünümler için oldukça tercih edilen ürünlerdir. Aynı zamanda lavabonuzun yüzeyini darbelerden ve oluşacak bazı kazalardan daha korunaklı hale getirirler. 

Bir başka lavabo aksesuarları ise sabunluk, diş fırçalık ve havlu askılıklarıdır. Bu ürünler lavabonuzun kullanımını çok daha işlevsel hale getirirler. Hem dekoratif birer tamamlayıcı görevi görürler hem de banyonuzdaki kullanım alanınızı oldukça verimli hale getirmenize yardımcı olurlar. 

Bunların dışında lavabo ayakları ve lavabo altı dolaplarıda yer tasarrufu açısından örnek verilecek bir takım tamamlayıcı aksesuarlar olarak sıralanabilir. Eğer küçük bir kullanım alanına sahipseniz ayaklı ve tek dolaplı lavabo altı dolaplarına bakabilirsiniz. Bu dolaplar banyonuzda hem birtakım temizlik yardımcılarını da saklamanıza hem de ayakaltında durup görüntü kirliliği olmasının önüne geçebilir. 

Son olarak lavabonuzun gider kısımlarını kapatmak için bir takım kapaklar ve tıpalardan yardım alabilirsiniz. Bu aksesuarlar da banyonuzun hem daha temiz gösterirken hem de görünüm açısından daha ferah bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.

Creavit Lavabolar Nasıl Temizlenmelidir?

Creavit lavaboları kolay ve bir o kadar da rahat temizlik deneyimi sağlar. Birkaç basit ve dikkatli adımda hızlı bir şekilde lavabonuzu kullanım dolayısıyla oluşmuş kirden ve lekelerden arındırabilirsiniz. 

 • Öncelikle en önemlisi lavabonuzu mümkünse sık aralıklarla temizlemenizdir. Bu temizliği yumuşak bir bulaşık süngeri veya temizlik bezi ile yapabilirsiniz. 

 • Temizliğe başlamadan önce eğer kullanıyorsanız lavabonuzun içindeki tıpa veya kapakta birikmiş olan artıkları atınız. 

 • Ardından ılık bir suyla lavabonuzu baştan sona sadece suyla yıkayınız ardından bir deterjanlı su hazırlayıp köpükleyebilir ya da inatçı bir leke veya kalıntı yoksa lavabo temizlemek için özel olarak üretilen sprey şeklindeki temizlik ürünüyle silebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta deterjanınızın malzemelerinde Creavit lavabonuza zarar verecek herhangi bir madde bulunmamasıdır. Eğer creavit lavabonuz seramik ise yanlış bir madde içeriği lavabonuzun rengini değiştirebilir veya kalıcı çizikler oluşturabilir. Bilhassa asidik deterjanlardan uzak durmalısınız. Bu hem sizin sağlığınıza hem de lavabonuza ciddi zararlar verebilir. 

 • Lavabonuzda zamanla oluşacak kireçlenmeler için dilerseniz beyaz sirke ve karbonat ile yapacağınız bir karışımdan yardım alarak daha sağlıklı bir temizliği sağlayabilirsiniz. Bu temizlik hem size hem de doğaya hiçbir şekilde zarar vermez ve uzun bir süre lavabonuzu ve lavabo giderinizi temiz kullanmanıza olanak sağlar.

 • Lavabo temizliğinde en önemli hususlardan biri ise çiziklere karşı dikkatli olmaktır. Aşındırıcı içeren ürünler kullanmaktan kaçının ve sert kıllı fırçaları fazla güç uygulayarak kullanmayın. Bunlar lavabonuzu çizebilir ve zamanla renk değişimine neden olabilir. Lavabonuzu yıkamayı sonlandırdıktan sonra iz bırakmayan bir kurulama bezi ile silebilirsiniz. Bu işlem hem lavabonuzda su lekelerini bir müddet için de olsa tutmaz hem de lavabonuzun temiz görünümü uzun süre korur. 

Creavit Lavabolarının Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Creavit lavabonuzu uzun bir süre sağlam bir şekilde kullanmak için gerekli bakımlarını yapmanız gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi lavabonuzu günlük olarak ya da düzenli olarak temizlemeniz Creavit lavabonuzun kullanım ömrünü uzatır. Bunun yanında en önemli nokta lavabo temizliğinizi nazik, aşındırıcı içermeyen deterjanlarla ve temizlik ürünleriyle gerçekleştirmenizdir. Dikkatli bir temizlik lavabonuzu çizilmelere, renk solmalarına karşı en iyi şekilde korur. Aksi takdirde aşındırıcı ürünlerden oluşan deterjanlar zamanla lavabonuzu matlaşmasına ve yüzey pürüzsüzlüğünü bozarak kullanım açısından zorluk çıkaracaktır. 

Bir diğer önemli husus ise kullanımdan dolayı kaynaklanan tortuları uzun süre lavabonuzun üstünde bırakmamanız gerektiğidir. Kullanımdan sonra hızla yapacağınız temizlik bu tahrip edici unsurları ortadan kaldıracağı gibi bir sonraki kullanımınız için de size zaman kazandıracaktır. Temizlikten sonra kuru bir bez yardımı ile dilerseniz lavabonuzu sudan arındırmanız su lekelerinin oluşumunu engelleyecektir. Creavit lavabolarınızı darbelerden ve kesici aletlerden uzak tutunuz. Unutmayın gerekli talimatlara ve temizlik hususlarına dikkat ettiğiniz sürece Creavit lavabonuzu uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz

Creavit Lavabolarının Ortalama Ömrü Ne Kadardır?

Son derece kaliteli malzemelerden üretilen Creavit lavaboları gerekli bakımı ve temizliği yapıldığı müddetçe oldukça uzun bir kullanım süresi sağlayacaktır. Fakat bunun dışında lavabonuzun ortalama ömrünü uzatabilecek önemli olan diğer faktörler: Kullanım sıklığı, temizlikte kullanılan deterjan kalitesi ve bu deterjanın içeriği, kullanılan aksesuarlarının lavaboya tam bir şekilde uyumlu olması önemlidir. Tam olarak yerine oturmamış lavabo tamamlayıcı ürünleriniz zamanla bir takım aşınmalara neden olabilir. Bunların hepsine dikkat edildiği takdirde Creavit lavabolarınızı 10 yıldan fazla bir süre boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Creavit Lavabolarının Fiyat Aralığı Nedir?


Creavit lavaboları malzemesi, büyüklükleri, tasarımları ve rengi dolayısıyla farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Creavit lavaboları kullanım zenginliği sunması açısından sizin konforunuzu ve bütçenizi en iyi şekilde düşünür. Kaliteli malzemesi ve tecrübeli üretici sayesinde ürünleri Creavit lavabolarına Decoverse’in internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online alışveriş yapabilir ve canlı destek hatlarından da yardım alarak size en uygun Creavit lavabolarını makul fiyatta seçebilirsiniz. Creavit lavabolarının 120 cm, 85 cm ve 29x35 boyutlarında ürünleri mevcuttur. Tek yapmanız gereken Decoverse internet mağazasından ölçülerinize en uygun Creavit lavabosunu seçmektir. Ayrıca Creavit lavabo kataloğuna da göz atmayı unutmayın! Her bütçeye uygun hem estetik açıdan hem de kullanım açısından size göre bir Creavit lavabosu mutlaka vardır. Detaylı bilgi için lütfen Decoverse’in danışma hatlarından bilgi almayı unutmayın.


{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
Karşılaştır