{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }
Artema Batarya Musluk 19 ürün listelendi
Filtrele

Artema Batarya Musluk 19 ürün listelendi

Kategoriler
Batarya ve Musluklar (19)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Fiyat
0-250 ₺ (2) 250-750 ₺ (13) 750-2000 ₺ (3) 2000-5000 ₺ (1)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Marka
Artema (19)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Renk
Krom (16)
Ürünleri Listele Filtreleri Temizle
Filtreleri Temizle
249 188
682
215
553
663 530.70
472
369.73
394
590.44
979.90
875
402.66
609
368
400.22
401.64
537.98
1026
2110
Kategoriler Fiyat Marka Renk Satıcılar Batarya kullanım şekli Derinlik Genişlik Musluk çeşidi Yükseklik
Ürünleri Listele

Artema Batarya Musluk

İnsan sirkülasyonunun bulunduğu alanlar başta olmak üzere yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçası olan musluklar ve armatürler kişisel hijyenin sağlanması için ihtiyaç duyulan ekipmanlardır. Suyun belirli derecede akışını sağlayan musluklar, sadece işlevsellikle değil aynı zamanda estetik ve kalite ile de önem kazanır. Bu konuda Artema, dünya genelinde tanınmış ve güvenilen bir marka olarak öne çıkar. Artema musluk ve batarya çeşitlerinde en kaliteli malzemeleri kullanır ve titiz bir üretim süreci ile dayanıklı armatürler üretir. Bu sayede Artema muslukları ve armatürleri, yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Her alanda kullanıma uygun şekilde hazırladığı zengin ürün yelpazesi ile öne çıkan marka, işlevselliği zarif tasarımları ile birleştirir. Geniş ürün gamı bulunan marka banyo, mutfak gibi alanları kişiselleştirmenize imkan yaratır. Mekanlarınıza şıklık ve zarafetin yanı sıra işlevsellikte katacak olan ürünleri kullanım alan ve ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Su tasarrufu sağlayabilen yeni nesil ürünleri ile dikkat çeken Artema, inovasyon ve teknolojiye de önemli ölçüde yer verir. Dokunmatik kontrol sistemli seçenekler, akıllı musluklar, arıtma özellikli seçeneklerin yanı sıra ara musluklarda da ihtiyacınız olana ulaşma imkanı tanır. Markanın geniş ürün yelpazesini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Artema Batarya Musluk Modelleri

Suyun akışını kontrol etmeye uygun olarak tasarlanan batarya ve musluklar Artema markasının üretiminde kullanıcının beğenisine sunulur. İşlevsellik ve estetiği bir araya getiren markaya ait ürünler dayanıklılık açısından da kullanıcılara avantaj sağlar. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarladığı çeşitli batarya ve musluk modelleri ile ön plana çıkmayı başaran Artema ürünleri arasından zevke uygun özel seçim yapılabilir. Klasik tasarımlar başta olmak üzere modern ve minimalist  tasarımlı ürünler de markaya ait koleksiyonlar arasında bulunur. Uzun, kısa, filtreli, arıtmalı gibi seçenekler kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedir. Çeşitleri arasında montaj şekline göre değişkenlik gösteren ürünler tezgah üstü, duvar tipi, ankastre gibi fonksiyonel özellikler sunar. Mevcut bulunan lavabo sistemlerine uygun olarak seçilebilecek olan ürünler çeşitli aparatlarla kullanım alanına  kolaylıkla monte edilebilir. Artema uzun musluk çeşitleri yükseklik bakımından genellikle 22 cm boyutlarında olup tek parça halinde tedarik edilebilir. Dayanıklı malzemelerle üretilen ve su tasarrufu teknolojileri ile donatılan ürünler hem estetik açıdan hem de çevre dostu olmalarıyla öne çıkar. Özellikle mutfaklarda kullanılan çeşitler olarak bilinen Artema arıtmalı musluk suyun sertlik derecesini ayarlayarak çok daha sağlıklı kullanım avantajı yaratır. Genel kullanımlarının yanı sıra ayrıca çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri montajlarında kullanılabilecek ara musluklarda Artema ürünleri arasında hazır bulunur. Artema filtreli ara musluk çeşitleri kireç veya kum taneleri gibi yapıların filtrelenmesine olanak tanır. Sıcak ve soğuk su geçişlerinde kullanılabilecek olan ürünler talep edilen temiz suya ulaşımı kolaylaştırır. Artema çamaşır musluğu olarak öne çıkan filtreli ara muslukları cihazlarınız için tercih edebilir ve güvenli kullanım sağlayabilirsiniz. Birçok farklı model alternatifi ile tercih edebileceğiniz markaya ait ürünler zarif ve lüks tasarımlara sahiptir. Değişken tasarım özellikleri ve hatlara sahip olan ürünler parlak kaplamalarla lüks bir atmosfer yaratmanıza imkan tanır. Estetikten inovasyona kadar geniş bir yelpaze de çeşitlilik sunan Artema batarya musluk modellerini inceleyebilir, banyo ve mutfaklarınızı kişiselleştirerek zerafetle buluşturabilirsiniz.

 

Artema Batarya Musluğun Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Banyo ve mutfak alanlarında en çok kullanılan araçlardan bir tanesi olan musluk ve bataryalar kendi içlerinde özellik bakımından çeşitlere ayrılabilir. Banyo bataryaları duş ortamlarında ihtiyaç duyduğunuz kişisel temizliğe hizmet ederken sıcak su ve soğuk su tedariğini sağlamanıza da imkan yaratır. Mutfak ve banyo lavabolarında kullanabileceğiniz özelliklerle tasarlanmış olan lavabo bataryaları ise su sıcaklığını ve suyun şiddetini ayarlayarak istediğiniz ölçüde kullanım sağlayabilmenizi mümkün kılar. Ayarlanabilir özelliklere sahip olan ürünlerin özellikleri birkaç farklı maddede sıralanabilir.

  Estetik ve zerafeti bir arada sunan Artema, tasarım konusundaki hassasiyeti ile bilinir. Zarif hatları, modern çizgileri ve estetik detaylarla süslenmiş musluk ve bataryalar banyoda mutfaklarınıza sofistike bir dokunuş ekler. Farklı dekorasyon tarzlarına uygun olarak tercih edilebilir.

  Dayanıklılık açısından kaliteli malzeme kullanan Artema muslukları uzun ömürlüdür. Paslanmaz çelik ve kaliteli kaplamaları batarya musluklarının dayanıklılığına katkıda bulunur.

  Çevreye duyarlılık konusunda öncü olan Artema, musluklarında su tasarrufu teknolojisini kullanır. Su tasarrufu teknolojisi su tüketimini azaltmanıza ve su faturalarınızın düşmesine yardımcı olur. Su akışını kontrol edebilen özel tasarım ürünler su israfının önüne geçer.

  Teknoloji kullanımına büyük önem veren marka musluklarını modern tasarımlarla geliştirir. Dokunmatik kontrol özellikleri bulunan musluklar su akışını çok daha kolay ve hassas bir şekilde yönetmemizi sağlar.

  Kullanıcı dostu tasarımlara sahip musluk alternatiflerin hijyeni de oldukça kolaydır. Leke tutmayan kaplamalara sahip yüzeyler kolay temizlenebilen yapısı sayesinde ilk günkü parlaklığını korur.

  Artema kısa musluk, duvar tipi batarya modelleri olarak öne çıkar ve kolay kullanım özellikleri sunar. Ankastre tipi modeller çukur lavabolar da rahatlıkla kullanılabilir tezgaha gömülü şekilde monte edilir. Tezgah üstü bataryalar özellik bakımından setüstü lavabo modelleri ile tercih edilebilir. Uzun ayaklı modeller ise tek parça halinde banyolardaki duş alanlarında kullanılabilir.

Kaliteli kullanım özellikleriyle öne çıkan markaya ait ürünler su tasarrufu, teknolojik özellikler, estetik ve işlevselliği bir arada sunar. İhtiyaç duyduğunuz her alanda kullanılabilecek özelliklerle tasarlanmış olan ürünleri dekorasyonlarınıza göre de tercih edebilirsiniz.

 

Artema Batarya Musluk Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evinizdeki banyo veya mutfak gibi alanlarda kaliteli bir batarya musluk seçmek önemlidir. Artema, bu gereksinimleri karşılayan birçok seçenek sunar. Yine de doğru kararı vermek için nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmek önemlidir. Öncelikle musluk ve bataryaları hangi alanda kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Mutfak ya da banyo bataryası olarak tercih edebileceğiniz ürünler özellik bakımından birbirlerinden ayrışır. Lavabo, lavabo üstü, mutfak ve banyo duş başlığı gibi farklı musluk tiplerini sunan marka ürünleri arasından uygun tercih yapmak gerekir. Musluğun kullanıncağı mekan musluğun işlevi ve hangi tip muslu seçmeniz gerektiği konusunda size yardımcı olur. Ürünlerin tasarımlarını seçerken mekanınızın dekorasyonuyla da uyumlu olduğundan emin olmalısınız. Modern ve klasik tasarım seçenekleri sunan marka ürünleri arasından kişisel tercihinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Artema tekli musluk alternatifleri başta olmak üzere set halinde karşınıza çıkabilecek ürünlerde bulunur. Set ürünler genellikle duş alanlarında uygun kullanım imkanları yaratır. Su tüketimini azaltmanıza yardımcı olacak su tasarruflu teknolojilere sahip musluklardan faydalanmanız da önemlidir. Su basınç kontrolünü optimize edebilen ürünlerden faydalanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı da aramanız gereken kriterler arasında bulunur. Standart, dokunmatik kontrol veya akıllı musluklar gibi yenilikçi özelliklerle tasarlanmış seçenekleri göz atabilirsiniz. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi teknolojik cihazlar için ihtiyaç duyulan sıcak ve soğuk su kontrolü sağlayabilecek Artema ara musluk  seçenekleri de bulunur. Sizde marka ürünleri arasından ihtiyaç duyduğunuz seçeneklere kolaylıkla ulaşım sağlamak isterseniz Dekoverse’yi tercih edebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

{ "type": "productListViewed", "payload": [ { "id": "d5c57dd8-7c3a-47b6-9748-8aa6a367db6c", "name": "A45200 Filtreli Ara Musluk, Krom", "price": "188", "old_price": "249", "url": "/a45200-filtreli-ara-musluk-krom/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 1, "dimension11" : "5317", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1494/6e3295d1-d75e-4ad1-bb77-710668f39257.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221068814", "dimension16": " 249 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "1282" }, { "id": "8975383580180_2ea713e0-4b48-441c-9df", "name": "Artema Filtreli Krom Ara Musluk, Taharet Musluğu 4 Adet A45200", "price": "682", "old_price": "682", "url": "/artema-filtreli-krom-ara-musluk-taharet-muslugu-4-adet-a45200/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 2, "dimension11" : "217", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/8201/f9874bed-9746-47e0-a448-b3124fed4a02.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8975383580180", "dimension16": " 682 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "7136" }, { "id": "8697221072514_5a079489-7d05-4735-a2f", "name": "Filtreli Çamaşır Musluğu\u002Da45228", "price": "215", "old_price": "215", "url": "/filtreli-camasir-muslugu-a45228/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 3, "dimension11" : "3389", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/22/1491/37caf822-c62b-4255-afbb-38d43125dcd1.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221072514", "dimension16": " 215 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "1280" }, { "id": "8697221072927_c594e9ba-135d-4409-b8b", "name": "Artema A41584 Uzun Musluk, Krom", "price": "553", "old_price": "553", "url": "/artema-a41584-uzun-musluk-krom/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 4, "dimension11" : "7", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/20/1495/fcd2f506-1def-4adf-83d2-2978c896dccd.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221072927", "dimension16": " 553 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "1283" }, { "id": "8697221139729_5a3cdc4e-9f29-49da-912", "name": "Artema A45232 Ara Musluk, Krom", "price": "530.70", "old_price": "663", "url": "/artema-a45232-ara-musluk-krom/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 5, "dimension11" : "13", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/20/1492/82c8891b-47f5-43d5-bcce-551a782dce60.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221139729", "dimension16": " 663 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "595" }, { "id": "8697221072934_54f81348-101b-4440-971", "name": "Artema A41585 Kısa Musluk", "price": "472", "old_price": "472", "url": "/artema-a41585-kisa-musluk/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 6, "dimension11" : "173", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/03/12/33527/89220e4e-d1dc-4524-9a56-2022e5ae6445.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221072934", "dimension16": " 472 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "18916" }, { "id": "E987V8686_95192723-c34e-4463-9bdd-f7", "name": "Artema Filtreli Ara Musluk 2\u0027li Set A45254", "price": "369.73", "old_price": "369.73", "url": "/artema-filtreli-ara-musluk-2-li-set-a45254/", "brand": "Artema", "variant": "", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 7, "dimension11" : "119", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/01/29/1283899/9da36f71-681b-4edf-83e1-a0bce48ced56.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "E987V8686", "dimension16": " 369.73 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "520328" }, { "id": "8975383580179_6c4eb06f-67ef-4b15-8b7", "name": "Artema Filtreli Krom Ara Musluk, Taharet Musluğu 2 Adet A45200", "price": "394", "old_price": "394", "url": "/artema-filtreli-krom-ara-musluk-taharet-muslugu-2-adet-a45200/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 8, "dimension11" : "434", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/22/8212/404b6646-87ac-4660-a1df-d6c79c441d62.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8975383580179", "dimension16": " 394 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "7138" }, { "id": "TRNDYA41583_cd44b998-2257-490b-b6df-", "name": "Artema Çamaşır Musluğu A41583", "price": "590.44", "old_price": "590.44", "url": "/artema-camasir-muslugu-a41583/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 9, "dimension11" : "45", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/04/04/158386/d51d8cbf-071f-4283-b121-347df2e889b4.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "TRNDYA41583", "dimension16": " 590.44 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "23332" }, { "id": "narHomece077d06-bc_c4cb47f2-962f-406", "name": "Artema A45705 Taharet Duşu", "price": "979.90", "old_price": "979.90", "url": "/artema-a45705-taharet-dusu/", "brand": "Artema", "variant": "", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 10, "dimension11" : "18", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/05/25/810976/402ce04d-83a4-49a1-a655-f8160fd5e51a.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "narHomece077d06-bc", "dimension16": " 979.90 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "488838" }, { "id": "8697221018352_ece19095-2ab8-4405-a38", "name": "Origin A45214 Ara Musluk, Krom", "price": "875", "old_price": "875", "url": "/origin-a45214-ara-musluk-krom/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 11, "dimension11" : "51", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2022/11/02/1485/0d39d90e-8916-41dc-8abc-0d9e118af7b7.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221018352", "dimension16": " 875 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "1275" }, { "id": "8697221233113_a7ade5aa-e140-4c1d-901", "name": "Artema Filtreli Ara Musluk 2 Adet \u002D A45254", "price": "402.66", "old_price": "402.66", "url": "/artema-filtreli-ara-musluk-2-adet-a45254/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 12, "dimension11" : "48", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/11/21/1265171/65cb3fc3-ad84-4d81-99cb-dc5ecc5784c5.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221233113", "dimension16": " 402.66 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "500126" }, { "id": "f6f966d9-09ab-47e3-9a3c-665c94bb3c8d", "name": "Artema A45206 Ara Musluk, Krom", "price": "609", "old_price": "609", "url": "/artema-a45206-ara-musluk-krom/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 13, "dimension11" : "220", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/20/1493/93152e13-c6e3-496c-9b39-d66662b86fc6.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221003754", "dimension16": " 609 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "1281" }, { "id": "8697221156610_9ee33cce-e76e-41d5-91d", "name": "Artema A45235 Filtreli Ara Musluk (r3/8)", "price": "368", "old_price": "368", "url": "/artema-a45235-filtreli-ara-musluk-r3-8/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 14, "dimension11" : "342", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/03/12/33517/2a2325cd-df01-424b-bb02-31b1e912e792.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221156610", "dimension16": " 368 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "18799" }, { "id": "E987V8178_52f44d81-3f44-406f-9bb0-29", "name": "Artema Ankastre Stop Valf Sıvı Altı Grubu A41441", "price": "400.22", "old_price": "400.22", "url": "/artema-ankastre-stop-valf-sivi-alti-grubu-a41441/", "brand": "Artema", "variant": "", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 15, "dimension11" : "98", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2024/04/15/1602188/f01a218c-fcc2-41bc-afc9-a4281dca7101.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "E987V8178", "dimension16": " 400.22 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "582227" }, { "id": "8697221004461_3b18635e-5177-4f1f-b7e", "name": "Artema A45204 Filtreli Ara Musluk", "price": "401.64", "old_price": "401.64", "url": "/artema-a45204-filtreli-ara-musluk/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 16, "dimension11" : "13", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/03/12/33528/764d8356-4e0b-434d-923f-b2209b0161bd.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221004461", "dimension16": " 401.64 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "18800" }, { "id": "A8697221072910_801cef02-ef62-4376-b1", "name": "Artema Çamaşır Ve Bulaşık Makinası Musluğu A41583", "price": "537.98", "old_price": "537.98", "url": "/artema-camasir-ve-bulasik-makinasi-muslugu-a41583/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 17, "dimension11" : "38", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/05/29/853836/e8089e23-359f-4b70-9fb8-ccc140f1f563.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "A8697221072910", "dimension16": " 537.98 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "37518" }, { "id": "8697221024827_52749659-88de-49c6-9d0", "name": "Artema A45225 Filtreli Ara Musluk, Krom", "price": "1026", "old_price": "1026", "url": "/artema-a45225-filtreli-ara-musluk-krom/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 18, "dimension11" : "2", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/06/20/1490/a53ab08b-a1bb-47a7-a4d5-7ed148e5584f.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "8697221024827", "dimension16": " 1026 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "1279" }, { "id": "A45220_bf5933f2-7938-4478-9ee7-a3f1d", "name": "Artema A45220 İstanbul Ara Musluk", "price": "2110", "old_price": "2110", "url": "/artema-a45220-istanbul-ara-musluk/", "brand": "Artema", "variant": "Krom", "category": "Batarya ve Musluklar / Banyo Bataryaları / Musluk", "position": 19, "dimension11" : "15", "dimension12": "https://img-decoverse.mncdn.com/products/2023/03/06/29285/b2d946e7-0e63-4f77-8cfc-751d3c4f7e97.jpg", "dimension13": "", "dimension15": "A45220", "dimension16": " 2110 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "", "dimension20": "", "pk": "20261" } ] }
Karşılaştır